בית / חדשות / העונה השנייה של Attack on Titan מקבלת תקציר ופוסטר

העונה השנייה של Attack on Titan מקבלת תקציר ופוסטר

Attack on Titan, האנימה האהובה על כולנו עוד מעט חוזרת לעונה שנייה וקיבלנו פוסטר מגניב ותקציר של העלילה.

בין החדשות הכי טובות שקיבלנו חודש שעבר זה ש-Attack on Titan, אחרי המתנה של כ-4 שנים, סוף סוף מקבלת עונה שנייה וקיבלנו טריילר מטורף למה אפשר לצפות. אז על מנת להגביר לנו את ההתרגשות גם החודש, Funimation שיחררו לנו פוסטר ואת התקציר לעונה החדשה (במקרה והתבלבלתם כמונו מהטריילר הקודם).

הפוסטר החדש נראה מגניב ומדגיש את כמות הבלאגן והאקשן שאנחנו נקבל בעונה החדשה, אבל דבר אחד מאוד מלחיץ אותנו בפוסטר וזה הטיטן השונה בחלק העליון של הפוסטר, אי אפשר לדעת אם יהיה מסיבי כמו טיטאנים קודמים שראינו אבל העיניים השחורות שלו מודיעות לנו שזה משהו חדש ומפחיד.

אחרי שהעונה הראשונה נגמרה עם כך ש-Eren שולט כעת ביכולות שלו להפוך לטיטן ועדיין נמצא במחלקת הסיירים של הצבא, נשארנו עם קטע אחרי הכתוביות שהדהים את כולנו, טיטנים חבויים בתוך החומות של בני האדם, מה זה אומר? חיכינו לתשובות כבר 4 שנים.

אבל לפי התקציר של תחילת העונה ששוחרר מהסטודיו, לצערנו נראה כי הסדרה לא תקפוץ ישר לתשובות, אז נמשיך לחכות עוד קצת ואנחנו נקבל על ההתחלה של העונה עוד אקשן סוחף.

Eren Jaeger נשבע למחוק את כל הטיטנים מפני העולם, אבל בקרב על חייו הוא נהפך להיות הדבר שהוא הכי שונא. עם כוחות חדשים, הוא נלחם עבור החופש של האנושות ועומד בפני המפלצות שמאיימות על ביתו. אחרי ניצחון מר-מתוק נגד טיטנית נשית, Eren מוצא שאין לו זמן לנוח כאשר צבא של טיטנים מתקרב לכיוון החומה Rose והקרב על האנושות ממשיך.

בין אם נקבל תשובות לכל השאלות שלנו בעונה הזאת או לא, אי אפשר שלא להתרגש לראות את צוות הסיירים האהוב שלנו חוזר לאקשן, אני כבר התחלתי לראות שוב את העונה הראשונה.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *