בית / חדשות / Iron Fist – טריילר חדש לגיבור האחרון של ה-Defenders

Iron Fist – טריילר חדש לגיבור האחרון של ה-Defenders

Iron Fist, הגיבור החדש של Netflix מקבל טריילר חדש.

בעקבות ההצלחה של הסדרות Daredevil, Jessica Jones ו-Luke Cage שהכירו לנו את ה-Defenders לפני איחודם והכינו אותנו לקראת קבוצת גיבורי העל של העיר ניו יורק, חבר הצוות האחרון של הקבוצה, דני ראנד, יככב בסדרה Iron Fist שתצא ב-17 במרץ ב-Netflix ועכשיו הסדרה קיבל טריילר מלא.

הטריילר החדש מציג לנו את העלילה של הסדרה שנשמעת מוכרת לכולנו, דני חוזר לניו יורק לתפוס פיקוד על החברה של אביו אחרי שנעלם בתאונת מטוס ששני הוריו מתו בה ולמד אומניות לחימה במשך עשר שנים ב-K'un-L'un. עכשיו אם חשבתם שזה מזכיר לכם משהו, זה בהחלט מזכיר את העלילה של Arrow (שנחשב עבור רבים כמו חיקוי של באטמן) והסרט "באטמן מתחיל" של כריסטופר נולן.

העלילה של הקומיקס הייתה קצת יותר מורכבת מזאת שראינו פה, הוריו של דני בקומיקס היו יותר מורכבים והמוות שלהם היה יותר מעניין שזה מאוד חבל לראות את החלק הזה של הסיפור מפושט עבור כלל הצופים.

אבל חוץ מהדימיון של סיפור המקור לשני הגיבורים של DC, הסדרה נראת מאוד ייחודית ומגניבה, הקרבות נראים מרשימים מאוד, כמו שאפשר לצפות מהסטודיו שהביא לנו את הקרבות ב-Daredevil, העלילה תכנס עמוק לעולם המיסטי של הקונג-פו וכל האפקטים נראים מדהימים, בעיקר הקטע האחרון של הטריילר.

למרות שסיפור המקור של Iron Fist מרגיש דומה, כל שאר הסדרה נראת מאוד ייחודית ומגניבה, כמו הסדרות של שאר חברי קבוצת ה-Defenders, זה הולך להיות טוב.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה