בית / חדשות / Xbox ישראל עורכים טורניר Killer Instinct נושא פרסים הערב

Xbox ישראל עורכים טורניר Killer Instinct נושא פרסים הערב

אירוע ה-GameIn Pro 2017 יגיע אלינו רק באפריל אבל כדי להתכונן אליו, Xbox ישראל החליטו לערוך תחרות נושאת פרסים הערב שבמרכזה יהיה המשחק Killer Instinct.

כפי שבוודאי רובכם צפיתם, Killer Instinct יהיה אחד מהמשחקים שבהם השחקנים ב-GameIn Pro 2017 יתחרו. כדי לעודד את השחקים בבית להתאמן לקראת האירוע, Xbox ישראל חשבו שזה יהיה רעיון טוב לעשות טורניר נושא פרסים של המשחק.
הזוכים בטורניר יזכו בדגמי השלטים החדשים של ה-Xbox שעוד לא הגיעו לחנויות בארץ אפילו (האדום החדש/הירוק הצבאי). שווה להתחרות! האירוע יתחיל בשעה 19:00 אז אל תאחרו.

אחד מהשלטים לזוכים

ההרשמה בעזרת ה-Gamertag מתרחשת בדף האירוע שנמצא ממש פה. התחרות תתרחש כולה דרך האינטרנט ותוזרם בערוץ ה-Youtube הרשמי של Xbox ישראל וגם בעמוד הפייסבוק בשידור חי.

בנוסף, בימים האחרונים עלה האתר הרשמי של GameIn Pro 2017 שבו ניתן להזמין את כל סוגי הכרטיסים כבר מעכשיו, לקבל מידע ולוחות זמנים של האירוע ועוד…

אירוע ה-GameIn Pro 2017 יתמקד בספורט האלקטרוני (eSport) ובגיימינג תחרותי. הוא יכלול כ-10 משחקים תחרותיים פופולריים מאוד ממגוון ז'אנרים ויתן במה לשחקנים הטובים ביותר להתחרות בקרב גלדיאטורים או קבוצות על התהילה.
האירוע שיתרחש ב-5 וב-6 באפריל הקרוב יכלול זירה מרכזית של משחקים, מתחמי משחקים חופשיים ועמדות משחק לקהל, ביתני חנויות של החברות המובילות בתחום, זירת משחקי מוקדמות וחצי גמר, כיתות אומן וכל החידושים והטרנדים העכשוויים בגיימינג הישראלי.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה