בית / חדשות / Grand Theft Auto IV זמין מעכשיו גם על ה-Xbox One!
Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV זמין מעכשיו גם על ה-Xbox One!

קראתם נכון – אחת הקלאסיקות בעולם הגיימינג, Grand Theft Auto IV (שידוע גם בשם GTA IV), זמינה עכשיו גם על ה-Xbox One דרך תכנית ההתאמה לאחור של Xbox. כן, גם ההרחבות של המשחק – The Lost and Damned ו-The Ballad of Gay Tony – יעבדו על המערכת האחרונה של Microsoft.

אז איך אפשר לקבל את המשחק לקונסולה? בשלוש דרכים: דיסק – הכנסת הדיסק המקורי של המשחק מה-Xbox 360 לקונסולה שלכם תפעיל אוטומטית הורדה של המשחק למכשיר שלכם, עותק דיגיטלי – אם רכשתם בעבר עותק דיגיטלי של המשחק ל-Xbox 360, מזל טוב! תוכלו להוריד אותו ישר ל-Xbox One, ואחרון חביב, לקנות את משחק הבסיס במחיר של כ-$20 אם לא רכשתם אותו בעבר.

תוספות אחרונות שגם הגיעו ל-One דרך התאימות לאחור הם Lego Indiana Jones, Rocket Knight ו-Shadows of the Damned, שמסכמים יותר מ-300 משחקי Xbox 360 שזמינים ל-Xbox One, שזה מספר מטורף לכל הדעות שמתקרב לאט לאט להתאמה של כל המשחקים של הקונסולה.

מה אתם חושבים על התוספת החדשה? האם שיחקתם כבר במשחק על ה-360 ותשחקו בו שוב? או שתשחקו בו בפעם הראשונה על ה-One? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *