בית / חדשות / חברת Asus חושפת את ה-ROG XG Station 2, עמדת עגינה לכרטיס גרפי חיצוני

חברת Asus חושפת את ה-ROG XG Station 2, עמדת עגינה לכרטיס גרפי חיצוני

חברת Asus לא נחה לרגע וכעת החברה הכריזה על עמדת העגינה החדשה לכרטיסים גרפים, הכירו את ה- ROG XG Station 2, האמא של עמדות העגינה

זה לא סוד שמציאות מדומה צורכת המון ממחשבים לכן זוהי אינה הפתעה שאסוס, ענקית הטכנולוגייה והגיימינג הכריזה על עמדת העגינה שלה לכרטיסים גרפיים חיצוניים, הכירו את ה-ROG XG Station 2. עמדת העגינה מותאמת למחשבי 2-ב-1 ולמחשבים ניידים כאחד ובעלת חיבור Thunderbolt 3.

הגרסה החדשה של עמדת העגינה תומכת בכרטיסים הגרפיים המתקדמים ביותר, בין אם זה בגרסאת כרטיסי ה-900 וה-1000 של Nvidia או בגרסאת ה-R9 וה-RX של AMD תהיו בטוחים שה-XG Station 2 תתמוך בהם. מבחינת חיבורים העמדה תבוא עם 4 חיבורים אחוריים של USB 3.0 Gen A, חיבור Ethernet בעל מהירות של עד לכ-1GB וחיבור USB Type B. את כל העוצמה הזאת מפעיל ספק כח איכותי בעל קיבולת של 600W שדורג ב-80 Plus. בנוסף לכל העוצמה שמעניקה עמדת העגינה איך אפשר לשכוח מאסתטיקה וכאן באה לידי ביטוי תוכנת ה-Aura Sync שמובנית גם פה כדי שתוכלו להפוך את העמדה לשלכם. מידות העמדה הן להלן:  אורך 45.6 × רוחב 15.8 ×  גובה 27.8 משקל העמדה הינו 5.1 ק”ג ומחירה כ-888$.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *