בית / חדשות / Plantronics השיקה בישראל את ה-BackBeat PRO 2
BackBeat PRO 2 Plantronics

Plantronics השיקה בישראל את ה-BackBeat PRO 2

Plantronics, אחת החברות המוכרות ביותר בתחום האוזניות, השיקה בישראל את ה-BackBeat PRO 2 – האוזניות החדשות שלהן מתוך סדרת הפרימיום של החברה.

טאנגאי לבורן, סגן נשיא פתרונות לצרכן בחברה, טען כי “עוד ועוד אנשים מוכנים כיום לחתוך את חבל הטבור ולהעביר את חווית האודיו שלהם אל האלחוט, אך הם מודאגים כי ייתכן ויצטרכו להתפשר על איכות האודיו של המוזיקה והיכולת שלהם להאזין לה לפרקי זמן ארוכים. אוזניות ה-BackBeat PRO 2 תוכננו תוך התחשבות בדאגות אלו”. הוא אף הוסיף וציין כי “ביטול רעשים לפי דרישה, חיי סוללה של 24 שעות וטכנולוגיית האודיו המשמשת כסימן היכר של Plantronics – משמעם כי אתם יכולים לשקוע בצלילי בס עשירים, צלילים גבוהים חדים וצלילי ביניים טבעיים של השיר האהוב עליכם בנגיעת כפתור אחת, בין אם אתם נמצאים במשרד, בנסיעה, בבית או בטיסה ארוכה”.

מעבר לכך, האוזניות החדשות מכילות ביטול רעשים אקטיבי, BlueTooth Class 1 שיכול להגיע לטווח של כ-100 מטרים עם מכשיר BlueTooth Class 1 אחר, זמן האזנה רציף של עד ל-24 שעות, עד 21 ימי המתנה, ועד שישה חודשים במצב DeepSleep אם שכחתם לכבות אותן. האוזניות הללו קטנות ב-35 אחוזים וקלות ב-15 אחוזים מהדגם הקודם בסדרה, והן זמינות עכשיו בפריסה ארצית עם מחיר מומלץ לצרכן של כ-1000 שקלים. את האוזניות הללו תוכלו לרכוש במרתון הגיימינג של תל אביב מאוחר יותר החודש, שם תוכלו גם להתנסות בהן.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *