בית / חדשות / עוד פרטים על הרחבת Faster Baby! שמגיעה בחודש הבא ל-Mafia 3
faster-baby mafia

עוד פרטים על הרחבת Faster Baby! שמגיעה בחודש הבא ל-Mafia 3

Mafia 3 נמצא בשוק כבר זמן מה והוא הולך לקבל את הרחבת הסיפור הראשונה שלו בסוף החודש הבא. המפתחים הכריזו לאחרונה שההרחבה תגיע בחודש מרץ אבל כעת יש לנו תאריך סופי.

השאלה האמיתית פה היא האם אנשים באמת ירכשו את ההרחבה? הרי המון החשיבו את Mafia 3 ככישלון וקשה לי להאמין שיהיו הרבה שישימו באמת כסף על הרחבה למשחק שלא אהבו.

ההרחבה נקראת Faster Baby! והיא מביאה עמה מספר מאפיינים חדשים למשחק ביחד עם עלילה חדשה. יש דמות חדשה בשם Roxie והיא תתלווה אל Lincoln במסע שלו לאורך ההרחבה. יש גם סביבת משחק חדשה שנקראת אזור Sinclair Parish. שאר המאפיינים כוללים:

  • ניתן להאט את הזמן בעת נהיגה במשחק.
  • ניתן לזרוק נשקים מתפוצצים (רימוני יד וכד’).
  • סוג חדש של נשק מתפוצץ – מוקש תזוזה.
  • 2 רכבים חדשים.
  • 2 תלבושות חדשות.
  • פעילות חדשה שנקראת Herbalism ומתרחשת עם הדמות החדשה MJ. הפעילות החדשה הזו נותנת אפשרות להגדיל אימפריית הפשע של Lincoln.

המפתחת שחררה סרטון מאחורי הקלעים שבו המפתחים מדברים על ההרחבה המתקרבת ועל הפיתוח שלה. תוכלו לרואת אותו ממש פה למטה:

אני אישית נורא נהניתי מהמשחק, למרות המון באגים, המשחק מעביר סיפור שלא נראה כמותו במשחקי מחשב כבר המון זמן ובהחלט מי שנותן למשחק ניסיון אמיתי מבחינת סיפור יודה לעצמו על כך בכל בוקר כשהוא קם.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *