בית / חדשות / Nintendo Switch – פרטים חדשים על חומרה ותוכנה
Nintendo Switch Mutant Mudds

Nintendo Switch – פרטים חדשים על חומרה ותוכנה

ריכזנו בעבורם את כל החדשות החמות לגבי ה-Nintendo Switch. החדשות כוללות פרטים חדשים לגבי החומרה של הקונסולה וגם לגבי השירותים שיהיו זמינים עבורה.

נתחיל בכך שנספר לכם ש-Nintendo מעדכנת באתר החשבונות הראשי שלה לגבי מערכת החברים שתהיה זמינה עבורכם. המערכת כמובן תעזור לכם לנהל את החברים שלכם, תמליץ על חברים חדשים, וכמובן תדע לחבר לכם חשבונות חברתיים אחרים כמו Facebook או Twitter (די סטנדרטי לדעתי), שזה די מזכיר את מה שיש ל-PSN ול-Xbox Live. בנוסף לכך, תהיה שליטה על Parental Controls עבור ילדים קטנים שתהיה ניתנת לשליטה אפילו דרך הטלפון הנייד שלכם. מה שכן יהיה מגניב, זה שתוכלו לשנות את ה-ID שלכם בשירות.

בנוסף אנחנו לומדים קצת על הגדלים של המשחקים השונים עבור הקונסולה. עושה רושם שנפח האחסון שאתם מקבלים עם הקונסולה (32 גיגה בייט), אמור להספיק לכם די בקלות. המשחק הכבד ביותר, לצורך העניין, יהיה כמובן המשחק החדש בסדרת The Legend Of Zelda, והוא ישקול כ-13.4GB, אך האחרים ממש לא מתקרבים לזה, כשהממוצע נע על בערך גיגה בייט אחד עם חריגים כמו Mario Kart 8 Deluxe, שישקול 7 גיגה בייט.

בעזרת החומרה, אנחנו למדים כי הסוללות לקונסולה ייוצרו על ידי חברת Amperex. אולי זה לא אומר לכם הרבה, אבל זו אותה חברה שמייצרת סוללות עבור ענקיות כמו Apple ו-Samsung למכשירים הניידים שלהם: ה-iPhone וה-Samsung Galaxy. מה שכן שווה לציין, הוא שהחברה אשמה גם לפיצוצים השונים שהיו בסוללות של ה-Galaxy Note 7. הסוללה של ה-Switch תהיה די ענקית (וכנראה הגדולה ביותר ש-Nintendo אי פעם עבדה איתה), בואו נקווה שלא יהיו שם בעיות מיוחדת ושהיא תחזיק מעמד להרבה זמן.
פרטים נוספים לגבי החומרה אפשר ללמוד ממישהו שקיבל את הקונסולה לידיו וחשב שיהיה נחמד לפרק אותה לגורמים וללמוד עליה קצת. עושה רושם שיש לה Active Cooling, זכרון 64bit ואלה נתונים די מרשימים לקונסולה יחסית קטנה.

מזכירים לכם שה-Nintendo Switch אמורה לקבל השקה בקרוב מאוד, ב-3 למרץ.
עשיתם הזמנה מוקדמת? מתכוונים לקנות? ספרו לנו בתגובות!

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה