בית / חדשות / Here They Lie – עדכון חדש מגיע ואיתו מספר שינויים
Here They Lie

Here They Lie – עדכון חדש מגיע ואיתו מספר שינויים

Here They Lie, הכותר החדש של Tangentlemen, הושק כחלק ממשחקי ההשקה של ה-PlayStation VR ולכן היה גם משחק עבור ה-PlayStation VR. כעת, החברה שחררה עדכון חדש המביא עמו מספר שינויים מהותיים למשחק.

השינוי הראשון והגדול ביותר הוא התאמת המשחק לתצוגה רגילה וללא PlayStation VR. זאת אומרת, כעת לא יהיה צורך ב-PlayStation VR בכדי לשחק במשחק. המשחק עצמו מקבל גרסה חדשה בכדי לבצע את ההתאמה הזו. החברה החליטה שכל מי שרכש וירכוש את המשחק יקבל את 2 הגרסאות ללא עלות נוספת. העדכון אף משפר את תצוגת המשחק ב-VR, ומוסיף מצב רינדור חדש שאמור להציד את המשחק בצורה טובה יותר. ואם כבר התעסקנו באיכות, אז בוודאי תשמחו לדעת שהמשחק כעת תומך ב-4K ו-HDR ב-PlayStation 4 Pro.

לעדכון מתווספת גם אפשרות לבחירת פרק רצוי, הוספת כתוביות כאשר לא משחקים במצב ה-VR, הדרכה עבור ה-VR, סידור מקשים חדש עבור השלט, שיפור בתאורה במשחק ועוד מספר שיפורים.

מה דעתכם? האם אתם מרוצים מהעדכון החדש של Here They Lie? האם אתם מתכננים לרכוש כעת את המשחק לאחר העדכון? האם שיחקתם בו כבר? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה