בית / חדשות / Samsung מכריזה על מוצרים ושיתופי פעולה חדשים בכנס ברצלונה 2017

Samsung מכריזה על מוצרים ושיתופי פעולה חדשים בכנס ברצלונה 2017

חברת Samsung לא נשארה חייבת בכנס ברצלונה לטכנולוגיה עולמית שהתרחש אתמול ה-26.2 והכריזה על 2 מוצרים חדשים ושיתוף פעולה מעניין

כנס ברצלונה 2017 תמיד היה כנס מבחינתי, חברות גדולות הגיעו והכריזו על מוצרים והמצאות חדשות שעתידות לשנות את עולם הטכנולוגיה, אומנם חברת Samsung לא הכריזה על המצאות משנות מציאות אבל החברה כריזה על מספר מוצרים מעניינים שביניהם קסדת מציאות מדומה חדשה, טאבלטים חדשים ושיתוף פעולה עם חברה חדשה.

Gear VR With Controler:
ההכרזה הראשונה שביצעה החברה הייתה על ה-Samsung Gear VR with Controller קסדת מציאות מדומה המבוססת על קסדת  Oculus Rift, קסדת המציאות הווירטואלית הראשונה של החברה אשר תצויד כעת גם בבקר. ה-Gear VR with Controller מרחיב את ה-Eco-system שהקימה סמסונג סביב תחום המציאות המדומה ומאפשר לצרכנים ליהנות מחוויות המציאות הווירטואלית ביתר קלות.

על מנת לספק חוויית צפייה רחבה יותר, ה-Gear VR with Controller מגיע עם עדשות 42 מ"מ ושדה ראייה של 101 מעלות, וכן טכנולוגיית תיקון עיוותים המצמצמת תחושה של מחלת ים. ה-Samsung Gear VR with Controller תומך ביציאות micro USB  ו-USB Type-C עם ממיר (Converter) מובנה. בנוסף, רצועה בקסדה של ה-Gear VR משמשת לאחסון הבקר בעת שאינו בשימוש.

 

Galaxy Tab S3 & Galaxy Book:
בהכרזה החדשה נחשפו שני טאבלטים מעוצבים המכילים טכנולוגיית מחשוב מתקדמת ומציעים חוויה ניידת משובחת. ה-Galaxy Tab S3 מספק למשתמשים חווית צפייה ומשחק מעולה, במקביל לשימוש רב-תכליתי ככלי המשפר את הפרודוקטיביות, בעוד שה-Galaxy Book מספק לאנשי המקצוע עוצמת מחשוב משופרת לעבודה ולשעות הפנאי. ה-Galaxy Tab S3  מגיע עם צג Super AMOLED  בגודל "9.7 וה-Galaxy Book עם גרסת TFT-LCD בגודל של "10.6 או גרסת Super AMOLED בגודל מסך "12.

ה-Galaxy Tab S3 נבנה עם אופטימיזציה למשחקים והוא כולל את ה-Vulkan API המספק גרפיקה מצוינת ואת Game Launcher המאפשר ממשק משתמש משופר וחוויית משחק מותאמת אישית וכן מצב Do Not Disturb למשחק ללא הפרעות. בנוסף לכך ה-Galaxy Tab S3 מצויד ב-S Pen משופר המאפשר למשתמשים להיות יותר פרודוקטיביים, יצירתיים ומרובי משימות. טעינה מהירה יותר וחיי סוללה ארוכים יותר מבטיחים שהמשתמשים יהיו מחוברים בכל עת.

עם ביצועים ברמה ארגונית, גרסת ה-"12 של ה-Samsung Galaxy Book מציעה מעבד Intel® Core™ i5 מדור שביעי, ליבה כפולה 3.1 GHz ואילו גרסת ה-"10.6 באה עם מעבדי Intel® Core™ m3 וליבה כפולה 2.6GHz.עם מערכת הפעלה Windows 10, ה-Galaxy Book מספק את חווית הדסקטופ המלאה של Microsoft Office המאפשרת פרודוקטיביות גבוהה. המקלדת גדולה ומספקת משוב מוחשי יותר והמקשים מתמזגים במשטח להקלדה נוחה כמו על מחשב מסורתי.

 

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה