בית / חדשות / War Machine – בראד פיט יטפל לכם במלחמה באפגניסטן

War Machine – בראד פיט יטפל לכם במלחמה באפגניסטן

War Machine הוא סרט חדש שמצורף לספריית הסרטים של Netflix ומציב לנו בראד פיט שמוכן להביא קצת סדר לאפגניסטן.

Netflix לא מפסיקים להיות ענקי סדרות הטלוויזיה, הם ממשיכים להביא לנו עוד ועוד סדרות לראות (בצורה אובססיבית) ולאחרונה התחילו להראות את תמיכתם באולפני ההפקה העצמאים של הוליווד ו-War Machine בכיכובו של בראד פיט, הוא סרט כזה בדיוק.

אחרי ש-Netflix שילמו סכום של כ-60 מיליון דולר לזכויות של רב המכר "The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America's War in Afghanistan"  שנכתב על ידי מייקל הסטינגס, Netflix רואים את תוצר ההשקעה הזאת עם סרט הסתירה הצבאי תחת אולפן ההפקה של פיט Plan B Entertainment, שנקרא War Machine (ולא, זה לא סרט מקור לדמות של Marvel).

אני לא יודע אם זה בגלל שאני נזכר בהופעתו המצחיקה של פיט ב"ממזרים חסרי כבוד" בתור אלדו האפצ'י אבל כל רגע שפיט על המסך בטריילר הקצר הזה, אני לא יכול שלא להקרע מצחוק. פיט מוכשר בלשלב רצינות עם קומדיה, הוא עשה את זה בעבר עם "מר וגברת ג'יימס" כששיחק לצד אשתו לשעבר, ב"ממזרים חסרי כבוד" ונראה שהוא עושה זאת פה.

הסרט מציג לנו את הסיפור של הגנרל דן מקמן (בראד פיט), דמות שמבוססת על הגנרל האמריקאי סטנלי מקריסטל, אדם מצליח וקריסמטי שנשלח לאפגניטסן על מנת לפקד על כוחות NATO במדינה הערבית, בזמן שהוא סופג התקפות מעיתונאית חסרת מעצורים (אותה משחקת טילדה סווינטון).

הסרט נראה מאוד מבדר, זה לוקח נושא מאוד רציני והופך אותו למצחיק ואני חושב שנקבל פה עוד הופעה בלתי נשכחת מבראד פיט.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה