בית / חדשות / No Man's Sky מקבל עדכון חדש בשם Path Finder
No Mans Sky Path Finder Update 2

No Man's Sky מקבל עדכון חדש בשם Path Finder

השבוע, המפתחת העצמאית Hello Games שחררה ל-No Man's Sky, המשחק השאפתני שברגע האמת לא הצליח כמצופה, עדכון חדש, כחלק מהבטחתה להמשיך ולתמוך במשחק בעדכונים חינמיים. העדכון החדש נקרא "Path Finder", ויוסיף לנו ביחד עם עוד כמה אפשרויות שונות, רכבים חדשים לגמרי למשחק. צפו בסרטון החשיפה של העדכון:

כפי שאפשר לראות בסרטון, שלושת הרכבים החדשים הם ה-Nomad, שיכול לנסוע במהירות ולרחף מעל המים, אך לא מחזיק הרבה דברים בתוכו, ה-Roamer, שמשלב מהירות טובה מאוד יחד עם היכולת לעבור משטחים לא נוחים בקלילות, וה-Colossus, מכונת משא ענקית שיכולה גם לחצוב כל מה שתבקשו ממנה. הרכבים החדשים גם יוסיפו לנו את האפשרות לערוך וליצור מרוצים נגד הזמן, אותם תוכלו לשתף, יחד עם הבסיסים שבניתם ב-Steam Workshop על המחשב האישי.

בין היתר, העדכון גם יתן לכם את האפשרות לשמור מספר ספינות חלל, שכעת מקבלות מערכת דרגות וסגנונות שתעזור לכם לבחור את הספינה הטובה ביותר למשימה אליה אתם צריכים אותה. העדכון גם יוסיף חנויות ומוכרים חדשים למשחק, בנוסף ליותר משלושים חלקים חדשים לבניית הבסיסים שלכם, התאמות שונות לנשקים, מצב משחק חדש שיבקש מכם להגיע למרכז היקום מבלי למות פעם אחת, מצב תמונות חדש ועוד המון שיפורים שונים.

את רשימת השיפורים המלאה לעדכון, שזמין עכשיו גם ל-PlayStation 4 ולמחשב האישי בחינם לכל רוכשי המשחק, תוכלו לראות באתר המשחק.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה