בית / חדשות / טריילר חדש לכבוד חגיגות 30 שנים לסדרת Final Fantasy, וחדשות נוספות מהסדרה

טריילר חדש לכבוד חגיגות 30 שנים לסדרת Final Fantasy, וחדשות נוספות מהסדרה

שוחרר טריילר לכבוד חגיגות 30 השנה לסדרת Final Fantasy

חברת Square Enix שחררה טריילר חדש לכבוד חגיגות 30 שנים לסדרת משחקי התפקידים הוותיקה Final Fantasy. הטריילר מכיל קטעים מכל משחקי הסדרה.

Square Enix צפויה להשיק לכבוד חגיגות ה-30 שנים גרסה מחודשת למשחק ה-12 בסדרה. כעת הכריזה החברה כי ארבע מהדורות של המשחק צפויות להיות זמינות בהשקה. מעבר לגרסה הדיגיטלית והגרסה הרגילה של המשחק, תוכלו לרכוש את המשחק גם במהדורה מיוחדת וגם בגרסת אספנים. המהדורה המיוחדת תגיע במארז מתכתי מיוחד ותכיל בנוסף לעותק של המשחק גם את פסקול המשחק. מחירה יעמוד על כ-50 דולר.

מהדורת האספנים של המשחק תכיל סט פסלי ראש של "השופטים", הרעים המרכזיים במשחק. המהדורה הזו תכיל גם שישה קלפים עם איורי קונספט של הדמויות הראשיות.

החברה שחררה שני סרטונים המציגים משחקיות מ-Episode Gladiolus חבילת ההרחבה הראשונה של Final Fantasy XV. הסרטון הראשון מציג כדקה וחצי של קטעי משחקיות מכל החבילה.

הסרטון השני מכיל את 8 הדקות הראשונות מתוך חבילת ההרחבה.

החברה גם הכריזה כי World of Final Fantasy, שיצא בחודש אוקטובר 2016, יקבל חבילת הרחבה חינמית, Champion Summon: Balthier, שתושק ב-23 במרץ.

בנוסף לכל, טטסויה נומורה, במאי Final Fantasy VII Remake, הכריז כי החידוש יהיה משחק פעולה-תפקידים ולא משחק תפקידים מבוסס תורות כפי שהיה המשחק המקורי, כך שידמה למשחקים האחרונים יותר בסדרה. המשחק יושק בלעדית לקונסולת ה-PlayStation 4 במועד לא ידוע.

אודות דניאל לניאדו

דניאל לניאדו
בן 22, במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר תגובה