בית / חדשות / ה-Nintendo Switch מכרה 1.5 מיליון יחידות
Nintendo Switch Mutant Mudds

ה-Nintendo Switch מכרה 1.5 מיליון יחידות

ה-Nintendo Switch מסתמנת כהצלחה עם מכירות מוצלחות אבל כמו כל קונסולה חדשה היא גם לא חפה מבעיות. נו לפחות יש לה את Zelda החדש.

על פי הנתונים שהתקבלו נראה כי בשבוע הראשון ליציאתה לשוק, מכרה ה-Nintendo Switch כמיליון וחצי יחידות. כחצי מיליון מהן נמכרו בצפון אמריקה, 360,000 יחידות נמכרו ביפן, 85,000 באנגליה ו-110,000 יחידות בצרפת בלבד. אין ספק ש-Zelda: Breath of the Wild היוותה גורם מכריע בהצלחת ההשקה של הקונסולה וכמעט 90% מהיחידות שנמכרו נמכרו עם המשחק שמכר כ-1.35 מיליון עותקים. אבל כמו כל קונסולה, גם ה-Switch סובלת מקשיי לידה מהצד הטכני. בעיית קושחה (Firmware) גרמו לבזבוז משאבי GPU של הקונסולה אשר גרמו להאטות תוך כדי משחק. אם זה לא מספיק, מסתבר שגם ה-Wifi של הקונסולה מאט אותה. למרות שמצד אחד מדובר בחדשות רעות עבור ה-Nintendo Switchוהשחקנים אבל הצד החיובי הוא שבחברה היפנית כבר עובדים על תיקון הבעיות ואמור להגיע עדכון שיתקן בעיות אלו. אפשר רק לקוות שהתיקון המתוכנן יטפל לחלוטין בבעיות ה-Frame rate של Breath of the Wild לחלוטין או לפחות במידה ניכרת.

ואם כבר מדברים על זלדה, זה כאילו המשחק לא יצא מבחינת Nintendo כי הם עדיין מקדמים אותו בעקביות והפעם עם דוקומנטרי בשלוש חלקים על פיתוח ועיצוב המשחק. הדוקומנטרי מחולק לשלושה חלקים נפרדים שכל אחד עוסק בנושא אחר ואין צורך לראות את כולם יחד, ההתחלה, הסיפור והדמויות ו”האוויר הפתוח”. ואם זה לא מספיק זלדה עבורכם יש גם סיבוב הופעות חדש של  Symphony o the Goddesses בארה”ב במהלך השנה הקרובה. את הכרטיסים אפשר לראות באתר של המקהלה.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *