בית / חדשות / Legion – הסדרה קיבלה אישור להמשיך לעונה שנייה

Legion – הסדרה קיבלה אישור להמשיך לעונה שנייה

Legion, הסדרה שמתרחשת ביקום האקס-מן, אושרה לעונה שנייה על ידי Fox

Noah Hawley הביא השנה את אחת מסדרות הקומיקס הכי ייחודיות למסך הקטן, הבמאי המכובד לקח את הכתיבה האיכותית של סדרת זוכת הפרסים "פארגו" ויישם אותה ב-Legion עם צילום ואפקטים ויזואלים מדהימים שבמקרה נובעים ממספר כוחות מוטנטים.

הסדרה שובחה על ידי הצופים והמבקרים בתור אחת מסדרות הקומיקס הכי טובות בכל הזמנים, למרות מספרי רייטינג לא גבוהים במיוחד, צופי הסדרה המשיכו לחזור ולצפות בסיפור דיויד האלר ולנסות להבין מה אמיתי ומה פשוט נמצא בתוך הראש המוטנטי המתוסבך של דיויד.

למרות שמספרי הרייטינג של הסדרה לא גבוהים מהרגיל, נראה שתשומת הלב החיובית שהסדרה קיבלה עודדה את Marvel TV ו-FX להחליט על להמשיך את הסדרה לעונה שנייה. חדשות מצוינות לאלו מאיתנו שממשיכים לנסות לפתור את התעלומות של הסדרה ומודאגים שלא יגלו את האמת בעונה זו עם רק שלושה פרקים שנותרו. את ההכרזה נותן Jeph Loeb, המפיק וראש סטודיו Marvel TV:

אנחנו נרגשים מכך שהולכת להיות עונה חדשה של Legion. הסיפור המדהים של Noah על דיויד האוולר וכל שאר הדמויות שהוא הביא לחיים גורם לנו לרצות לראות עוד. אנחנו במיוחד גאים בשותפות שלנו עם FX ובהצלחה המשותפת עם סדרת הטלוויזיה הראשונה שלנו יחד.

זה היה מאוד מעניין לראות לאן הסדרה תלך בעונה השנייה, האם נקבל הרחבה של הסיפור למקומות חדשים ביקום האקס-מן? או הבנה עמוקה יותר של מוחו של האוולר? אפשרויות העלילה עבור הסדרה כמעט אינסופיות כמו מספר הזהויות במוחו של דיויד בקומיקס. הולך להיות מעניין, בלשון המעטה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה