בית / חדשות / Mass Effect Andromeda – עדכונים טכניים
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda – עדכונים טכניים

אז נכון שרשמית Mass Effect Andromeda עוד לא יצא אבל הגישה המוקדמת אליו דרך Origin Access והעותקים שהמבקרים מקבלים כבר ממלאים את האינטרנט בשלל ביקורות.

כמו שאתם מתארים לעצמכם, הביקורת מדברת בעיקר על האנימציות והאיכות של מודלים הגרפיים של הדמויות השונות. לצערנו, אין לנו ממש חדשות טובות בנושא אם אתם מאלה שזה ממש מפריע להם בזמן המשחק. המעצב הראשי של המשחק, יאן פרייזר, התייחס לנושא שנשאל האם יהיה תיקון ביום השקת Mass Effect Andromeda: "ביום הראשון, לא נראה לי, הספינה כבר עזבה את המזח, יש לנו תכניות להוציא כמובן עדכונים בהמשך אבל התוכן שלהם טרם נקבע".

בנוסף הוא גם התייחס לנושא בעיות הסאונד במולטיפלייר ואמר שהם כרגע בודקים אותם והם יעבדו על זה, שוב, למרות שאין תאריך מדיוק לתיקון.
למרות הדברים הרעים שהרבה סיפרנו לכם, קשה להתעלם מאיכות התוצר ש-Bioware פה הוציאו, רואים שהרבה שנים של עבודה, דם, יזע, דמעות ובעיקר כישרון הלכו לטובת הפרוייקט הכי שאפתני של החברה הזאת. בצורה יחסית נדירה, צוות הפיתוח החליט להיחשף קצת והוציא טריילר מגניב ונותן לכם קצת רקע טכני למאחורי הקלעים של הפרוייקט המסובך הזה. תוכלו להתרשם פה מה-4K ומה-HDR (אם יש לכם את החומרה לזה). צפייה מומלצת.

להזכירכם, Mass Effect Andromeda כבר מעבר לפינה ויצא השבוע ב-21 במרץ למחשב, Xbox One ול-PlayStation 4.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה