בית / חדשות / Call of Duty – ה-Shamrock and Awe Event החל ב-Modern Warfare, ו-Mission Team חדשה ל-Infinite Warfare
Shamrock and Awe Event

Call of Duty – ה-Shamrock and Awe Event החל ב-Modern Warfare, ו-Mission Team חדשה ל-Infinite Warfare

Activision נכנסה חזק לרוח יום פטריק הקדוש באירוע מיוחד ל-Call of Duty: Modern Warfare Remastered, שנקרא The Shamrock and Awe Event, שהחל כבר בתחילת השבוע ויימשך עד ה-3 באפריל.

במהלך האירוע, כל שחקן יקבל Supply Drop חינמי במשך כל שבוע, אך תצטרכו לפדות אותם ברגע שהם זמינים, אחרת ה-Drop הקודם שלכם יעלם. בנוסף, קיבלנו מפה חדשה בשם Daybreak, שמציגה צורה מעוותת של המפה Downpour, המלאה בלפרקונים, קשתות, ודמויות חיוביות שיכניסו אתכם בקלות לחג האירי. במהלך האירוע, כל Camo שתקבלו באירועים המיוחדים שלו יכללו אלמנט מסויים באווירת החג, כמו Shamrocks וקשתות, בנוסף לדמות חדשה שתוכלו לפתוח, אחרי שתסיימו את האוספים “Luck”, “Leprechaun” ו-“Pot o’ Gold”.

גם הגרסה החדשה ביותר בסדרת המשחקים, Infinite Warfare, שקיבל עדכון חדש עם Mission Team חדשה שיצטרף למשימות הקיימות, שנקראת Blood Anvil. המשימה החדשה גם לוותה בטריילר חדש:

כמו Mission Team אחרות, המשימה החדשה תאתגר אתכם להשלים מספר הוראות, במטרה לעלות שלבים ולקבל פרסים שונים. יחד עם Camo חדשים, תוכלו לפתוח גרסאות שונות לנשקים שלכם.

האירוע ל-Modern Warfare והעדכון החדש עם המשימה החדשה ל-Infinite Warfare זמינים כבר עכשיו, ככה שמחכה לכם חודש עמוס מאוד במשחק!

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה