בית / חדשות / הנרי קאביל מצטרף לסרט הבא בסדרת הסרטים "משימה בלתי אפשרית"

הנרי קאביל מצטרף לסרט הבא בסדרת הסרטים "משימה בלתי אפשרית"

אם אי פעם רציתם לראות את איתן האנט (טום קרוז) לצד סופרמן (הנרי קאביל), נראה שתקבלו את מבוקשכם בסרט הבא של משימה בלתי אפשרית.

סדרת סרטי "משימה בלתי אפשרית" הם סרטי האקשן הכי מסעירים ומצליחים על המסך הגדול, טום קרוז הפך את איתן האנט לאייקון של ז'אנר האקשן וסיפק לנו אינסוף הרפתקות ומשימות בלתי אפשריות (שהוא איכשהו הפך לאפשריות כי הוא טום קרוז). כעת נראה שמצטרף אליו כוכב של ז'אנר נוסף בסרטי הפעולה, ז'אנר הקומיקס- הנרי קאביל (איש הפלדה) מצטרף לטום קרוז ב"משימה בלתי אפשרית 6".

החדשות הגיעו בעקבות דו שיח באינסטגרם בין הבמאי Christopher McQuarrie שאחראי על הסרט השישי בסדרה והשחקן שצפוי לחזור השנה בתור סופרמן בסרט "ליגת הצדק".

Christopher McQuarrie:  היי הנרי קאביל. היה לי רעיון. אני סקרן לדעת אם אתה מעוניין בתפקיד בסרט השישי בסדרת "משימה בלתי אפשרית". בלי לחץ.

הנרי קאביל: איך אני יכול להגיד לא לאדם עם שיער כל כך מושלם.

Christopher McQuarrie:  מצוין. רק מספר דרישות: חייב להנות מגבהים מטורפים, מהירות גבוהה, רכבים מוטורים מכל הסוגים (במיוחד מטוסים), אפקטים אמיתיים, כלי נשק והתפוצצויות מפתיעות. נשמע טוב?

הנרי קאביל: רק אם אוכל לעוף על אמת.

Christopher McQuarrie: אני מאמין שאמרתי אפקטים אמיתיים. אתה מעוניין?

הנרי קאביל:  אוקיי…אני מעוניין.

הדו שיח המלא ביניהם בפוסט האינסטגרם של הבמאי:

אפשר להרגיש את הכימיה הטובה בין השניים עוד מהדו שיח ביניהם, כך שיהיה אפשר לצפות לקסם אמיתי מול המצלמה כשהשניים יעבדו יחד עם טום קרוז. בנוסף, קאבל הראה את היכולות שלו בתור מרגל בסרט "שם קוד: מ.ל.א.ך", בו הוא שיחק מרגל אמריקאי שרמנטי אבל הסרט לא קיבל מספיק תשומת לב בשביל להחתים את קאבל בתור שחקן אקשן מוכשר וכעת רוב האנשים רק מכירים אותו בתור סופרמן הממורמר.

סדרת סרטים כמו "משימה בלתי אפשרית" תהיה הבמה המושלמת עבור השחקן הצעיר להראות את היכולות המלאות שלו ככוכב בז'אנר האקשן ויהיה נהדר לראות שני דורות של הגברים הכי חתיכים בהוליווד עובדים יחדיו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה