בית / חדשות / העונה הנוכחית של "המתים המהלכים" לא תיגמר במתח

העונה הנוכחית של "המתים המהלכים" לא תיגמר במתח

במקרה ופחדתם שהעונה הנוכחית של "המתים המהלכים" שוב תיגמר ברגע מותח, תשמחו לדעת שזה לא יקרה

בעונה האחרונה של "המתים המהלכים", מעריצי הסדרה נשארו עם אחד הרגעים הכי מותחים אי פעם ב-7 עונות הסדרה – את מי ניגאן הולך להרוג מתוך החבורה? המתח השאיר את כולם על קצה המושב במשך שנה ורק באוקטובר קיבלנו את התשובה שלנו בעונה 7.

בפעם האחרונה שראינו את הגיבורים שלנו, הם התחילו ליצור בריתות עם קבוצות אחרות על מנת להתחיל מרד נגד השלטון הרודן של ניגאן וה-Saviors. מה שגרם להרבה מעריצים שמכירים את ההיסטוריה של הסדרה להאמין שכל העונה תתרכז בהכנה לקרב הסופי נגד ה-Saviors ושהקרב יתחיל רק בעונה הבאה והפרק האחרון של עונה זו ייגמר בקטע מותח. אז מסתבר שלא.

מפיק וכותב הסדרה סקוט גימפל הצהיר שהם לא ישאירו את המעריצים עם קטע מותח ומעצבן כמו בסוף העונה הקודמת, הוא מסביר:

אני חושב שזה הכל. שזה הכל ואפילו עוד. זה מרגש ומאוד רגשי ואני מאמין שזה מצחיק בכמה חלקים וזה עולה ועולה עד שזה מתפוצץ. אבל למרות זאת, זה מבטיח עוד – בגלל שיש עוד כל כך הרבה להגיע אליו – יש סוף. זה באמת יהיה רק פרק אחד ענק באופן שבו יהיה בו את כל הטונים מכל העונה. זה לוקח את הכוס שלכם, שם כל מיני טעמי סודה, מערבב עם רוטב חריף, קצת לימון ואז אולי מעט טקילה גם.

ההערות של המפיק באות אחרי החשיפה שהפרק האחרון הולך להכיל הרבה מוות ודם, למרות זאת הערות המפיק לא נותנות לנו יותר מדי, רק שהפרק האחרון יהיה סוף של משהו ויכיל את האווירה שחשנו מכל הפרקים של הסדרה עד כה, שסוג של ברור מאליו בהתחשב והאווירה של כל פרק נכתבה לפי הקבוצה שהופיע באותו הפרק, אז אם הפרק האחרון הולך להיות איחוד של כל הקבוצות יחד, ברור שיהיה סוג ערבוב טונים.

זה נחמד לדעת שהפרק האחרון מתוכנן להיות מפוצץ ומלאה בבלאגן אבל בואו נקווה שעדיין יהיה עם פוקוס ולא סתם אנשים הורגים אחד את השני, למרות שלא נתנגד אם אחד האנשים יהיה ניגאן כמובן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה