בית / חדשות / Game Freak מחפשים עובדים חדשים
New 3DS-pokemon-sun-moon

Game Freak מחפשים עובדים חדשים

חברת Game Freak המוכרת בעיקר בתור "אלה שעושים את משחקי פוקימון" פרסמה דרך חברה חיצונית כי הם מחפשים לגייס עובדים חדשים במשרה זמנית' לקראת פיתוח משחק קונסולה חדש. מעניין באמת על מה מדובר…

על פי המודעה שפורסמה באתר Siliconera מדובר על "משחק תפקידים פופולארי ברמה העולמית… שכמעט כולם מכירים".  אם לוקחים בחשבון את העובדה שיותר מחמישים אחוזים מהמשחקים ש-Game Freak הוציאו אי פעם נושאים כותרת הקשורה למפלצות הכיס שלה, לא קשה לנחש על מה מדובר. בנוסף, בתקופה האחרונה יש כמות לא קטנה של שמועות לגבי משחק פוקימון חדש שנמצא פיתוח. לא ברור אם מדובר על גרסא חדשה ל-Pokemon Sun&Moon (בדומה למה שפוקימון קריסטל היה לגולד וסילבר) או שזה בכלל הכותר הבא של הסדרה שיגיע לקונסולת ה-Switch. בהנחה ומדובר באפשרות השניה, יש בהחלט סיבה להתרגש. ה-Switch כבר הראתה שבתור קונסולה ניידת היא בעלת כוח עיבוד מרשים, ולהביא את הפוקימונים למכשיר עם עוצמה כזאת יכול לפתוח עולם חדש ומלא אפשרויות עליהן נוכל רק לחלום.

מה אתם חושבים? האם אתם רוצים לראות עוד הרפתקה של פוקימון? אולי אתם כמוני ורוצים בכלל חידוש בתלת מימד מלא למשחקים המקוריים? או שאולי אתם בכלל רוצים לעבוד ב-Game Freak? ספרו לנו בתגובות!

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר תגובה