בית / חדשות / Asus מכריזה על כרטיסי ה-ROG ו-Turbo מדגם כרטיסי ה-1080 TI

Asus מכריזה על כרטיסי ה-ROG ו-Turbo מדגם כרטיסי ה-1080 TI

חברת Asus הינה החברה הראשונה שמשיקה את הגרסאות שלה לכרטיסים הגרפים מסוג ה-GTX 1080 TI, הכירו את ה-ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti ו-Turbo GeForce GTX 1080 Ti

חברת ASUS מכריזה על כרטיסים גרפיים המיועדים לגיימרים לביצועים מקסימליים במשחקי מציאות מדומה.בהכרזה החדשה נחשפו 2 כרטיסים גרפיים חדשים, תגידו שלום אל ה-ROG Strix GeForce GTX 1080 TI ו-Turbo GeForce GTX 1080 Ti.הכרטיסים מצוידים במעבדים הגרפיים העדכניים ביותר של NVIDIA GeForce, המספקים מהירות ביצועים גבוהה יותר של עד 35% ובבדיקות שנערכו נראה שכרטיסי ה-TI מתעלים על האלוף הבילתי של מנוצח של Nvidia ה-Titan X בגיימינג (HOLY SH*T).

הכרטיסים מגיעים עם מערכת קירור חדשה מסוג MaxContact שיחד עם שלושת המאווררים מבטיחים קירור גבוה ב- 30% יותר וביצועים השקטים פי שלוש בהשוואה לאחרים. בנוסף מגיעים הכרטיסים עם טכנולוגיית סנכרון התאורה המפורסמת ASUS Aura Sync וכוללים את טכנולוגיית הAuto-Extreme – המשלבת חלקים באיכות פרימיום עם האמינות הגבוהה ביותר.לגיימרים הרצייניים ביותר מאיתנו שחייבים לבצע Overclock למחשב שלהם, אתם תשמחו לדעת שהכרטיסים משלבים גם את טכנולוגיית ה-GPU Tweak II להגברת הביצועים דרך התוכנה ו-XSplit להזרמת המשחקים לרשתות כמו יוטיוב ו-Twitch. דגם ה-ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti (וואו איזה שם ארוך) בעל שטח הגדול ב 40% על מנת לפזר את החום בצורה טובה יותר ומצויד בכל הטכנולוגיות המתקדמות שמציעה ASUS. הכרטיסים החדשים כבר זמינים לרכישה במחיר זעום של כ-3,699 ש"ח.

 

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה