בית / חדשות / האם המשחק הבא של Call of Duty באמת יקרא WWII? דיווחים חדשים טוענים שכן

האם המשחק הבא של Call of Duty באמת יקרא WWII? דיווחים חדשים טוענים שכן

לאחר מספר דיווחים שונים שהראו לנו (או יותר נכון הדליפו לנו) שהמשחק הבא בסדרת משחקי היריות המצליחה, Call of Duty, יגיע ממש בקרוב ויקרא WWII, ויחזור למקורותיו שבתקופת מלחמת העולם השניה. כעת, האתר והמגזין המוערך בתעשיית הגיימינג Eurogamer טוען שאולי לא מדובר בסתם שמועות או הדלפות שיקריות, לפי מספר מקורות מהימנים.

המשחק החדש כנראה יחזיר את הפופולאריות של הסדרה לגדולתה, לאחר שנים של ירידה מאז המשחק האחרון שעסק במלחמת העולם השניה, World at War, כששוחרר עוד ב-2008, לפני כמעט 10 שנים. כאמור, הסדרה כנראה תחזור למקורותיה, שהחלו עם המשחק הראשון ל-PlayStation 2, Xbox ולמחשב האישי, שיצא לתשואות רבות כמשחק איכותי העוסק באחת המלחמות הגדולות שראתה האנושות. לאחר הצלחת הכותרים המודרניים יותר, שהחלו עם Call of Duty 4: Modern Warfare, כנראה הייתה זו המפיצה Activision שדחפה את הפקת הכותרים העוסקים יותר בלוחמה עם נשקים שבשימוש היום, ושאולי יהיו בשימוש בעתיד.

אישית, אני מקווה לראות את הסדרה חוזרת לגדולתה, אולי בהשפעת החזרה לעבר של סדרת Battlefield, גם אם לא באמת סבלנו מהכותרים המודרניים והעתידניים של הסדרה, אלא מחוסר החידוש בסגנון הגרפיקה הנראית על המסך. ספרו לנו האם גם אתם הייתם רוצים לראות את Call of Duty WWII, או משחק יותר מודרני כמו שלמדנו להכיר בשנים האחרונות, בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה