בית / חדשות / EA Play 2017 יתרחש גם השנה, ב-10 ביוני
EA Play 2017

EA Play 2017 יתרחש גם השנה, ב-10 ביוני

האירוע השנתי של EA, בו המפתחת הוותיקה מכריזה על כל הפרויקטים החדשים והנוצצים שתשחרר במהלך השנה הקרובה, בדרך כלל היה קשור לכנס E3 הענק שמתרחש כל שנה, אך בשנה שעברה החליטה החברה ליצור אירוע משלה, בשם EA Play. השנה, EA עדיין מתרחקת מ-E3 אך נשארת בטווח הזמנים הרצוי, ותפתח את תערוכת EA Play 2017 ב-10 ביוני, 3 ימים לפני פתיחת השערים של E3, ועד ל-12 ביוני, יום לפני פתיחת השערים.

השנה, EA תערוך את האירוע בהוליווד הנוצצת, ותציג משחקים כמו Star Wars Battlefront 2, Madden 18, FIFA 18, NBA Live 18 ואפילו משחק ה-Need for Speed הבא, כשכל באי הכנס יוכלו להתנסות בהם. כמובן שהחברה מתכננת עוד מספר משחקים והפתעות שתשמור לעצמה עד לאירוע עצמו.

בנוסף ל-EA, שלל חברות שונות יציגו את משחקיהן לפני פתיחת האירוע עצמו, כמו Microsoft (שאמורה להציג סוף סוף את ה-Project Scorpio) ו-Bethesda ב-11 ביוני, וב-12 ביוני Sony ו-Ubisoft. אנחנו מצפים שגם Nintendo תציג את אחד משידורי ה-Direct הגדולים שלה במהלך הכנס, אך לא קיבלנו עדיין מידע על היום בו תעשה זאת. כמובן שכל המידע מכל מסיבות העיתונאים הללו יעלו מיד לאחר האירוע עצמו כאן באתר, כך שלא תצטרכו לדאוג לגבי שעות ההצגה.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה