בית / חדשות / Thor: Ragnarok – ת'ור יוצא להרפתקה של חייו בטריילר חדש

Thor: Ragnarok – ת'ור יוצא להרפתקה של חייו בטריילר חדש

ההמתנה סוף סוף נגמרה, טריילר חדש ומסעיר של הסרט Thor: Ragnarok הגיע

Thor: Ragnarok התחיל לצבור התרגשות עוד ב-"הנוקמים: עידן אולטרון", כשהתגלה לת'ור שכל עולמו הולך להיחרב. מאז נחשפו לא מעט פרטים על הסרט המצופה – מעורבותה של אלת המוות, שחלק מהסרט ישלב את עלילת הקומיקס Planet Hulk ורמזים על כך שת'ור מחליף נשק. כל הפרטים ורמזים אלו מתגלים לנו בטריילר הראשון לסרט הבא של Marvel.

הטריילר החדש מראה שמצפה לנו הרבה התרגשות בסתיו הקרוב עם כריס המסוורת' (החתיך) בשילוב סצנות אקשן מטורפות וכמו שציפינו, כל עולמו של ת'ור מתהפך. הטריילר מכיל לא מעט ספויילרים, ראו הוזהרתם.

הטריילר שמציג לנו בלאגן שהרבה ממנו לא לגמרי ברור, מראה לנו את השמדתה של מולניאר על ידי אלת המוות בכבודה ועצמה, שמסביר את הסיבה שראינו את ת'ור משתמש בגרזן המפורסמת שלו מהקומיקס בתמונות קידום של Avengers: Infinity War.

בנוסף אנחנו זוכים לראות את שובו של לוקי, שלא נראה מאז "ת'ור: העולם האפל", בו הוא באופן לא ברור הפיל את אביו מכס מלכותו והשתלט על אייזנגארד. הפעם האחרונה ששמענו עליו משהו היה בסצנה אחרי הכתוביות של דוקטור סטריינג', בו ת'ור ביקש את עזרתו של הקוסם במציאת אביו אחרי מה לעזאזל שלוקי עשה לו.

אבל השיא המוחלט של הסרט זה שובו של הענק הירוק, שאותו לא ראינו מאז העלמותו בסוף הקרב הגדול עם אולטרון בסרט הנוקמים האחרון. אלו מאיתנו שמכירים את עלילת הקומיקס של Planet Hulk יודעים איך הגיעה המפלצת אליה הופך ברוס באנר לעולם הנידח בו ת'ור נמצא ולאן זה יוביל. השאלה היא כמה בסרט עצמו יוסבר על מה קרה לענק עד עכשיו וכמה מהעלילה עצמה של הקומיקס נראה מוצגת על המסך הגדול.

הטריילר החדש חושף הרבה מהאירועים הגדולים של הסרט אבל מעט מאוד מהעלילה עצמה, בכל מקרה נראה שמצפה לנו הרבה כיף, אקשן ובידור שרק הרפתקה עם ת'ור יכולה לספק לנו. כריס המסוורת' חוזר בתור אל הברק ב-Thor: Ragnarok ב-3 בנובמבר למסך הגדול.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה