בית / חדשות / שוחרר טריילר חשיפה ל-Star Wars Battlefront 2 ועוד המון פרטים
Star Wars Battlefront 2

שוחרר טריילר חשיפה ל-Star Wars Battlefront 2 ועוד המון פרטים

משחק ה-Star Wars Battlefront המקורי היה משחק טוב, אבל רק ב-Star Wars Battlefront 2 (שהושק אי שם ב-2005) הסדרה הפכה לאהובה כמו שהיא היום.

נראה שאולי ההיסטוריה חוזרת על עצמה עם ה-Reboot של הסדרה – משחק ההמשך של EA ו-DICE ל-Star Wars Battlefront מ-2015 קיבל טריילר חשיפה לאחרונה והוא נראה בהחלט מדהים.
הגרפיקה של המשחק נראית מדהים (למרות שלא ראינו באמת משחקיות) ויכול להיות שזה יהיה אחד מהמשחקים הכי יפים גרפית שייצאו השנה. בנוסף, נראה שהפעם נקבל גם מצב סיפור לשחקן יחיד במשחק, שעוקב אחרי הסיפור של חיילת באימפריה הגלקטית לאחר הנפילה שלה.
תוכלו לראות את הטריילר בעצמכם ממש פה למטה:

בנוסף, EA חשפה בפנינו אתמול את הבונוסים שיינתנו למזמינים את גרסת ה-Deluxe של המשחק.
לפי ההצהרה של EA: "כל Class של חיילים (Officer ,Assault ,Heavy ו-Specialist) שודרג כדי לספק כוח ירי עליון, שינויי נשק קטלניים ויכולות קרב אדירות." הנה מה שמהדורת ה-Deluxe של המשחק תכיל:

  • גישה ל-Star Wars Battlefront 2 כבר ב-14 בנובמבר (3 ימים לפני כולם).
  • גרסאות משודרגות של ארבעת ה-Classes של החיילים (Officer ,Assault ,Heavy ו-Specialist).
  • ארבעה שדרוגים של Epic Ability (אחד לכל Class של חיילים).
  • פתיחת כל הנשקים והשינויים שלהם לכל Class של חיילים.
  • מראה מיוחד ל-Kylo Ren ול-Rey שקיבל השראה מהסרט החדש – Star Wars: The Last Jedi.

נראה שהמזמינים מראש יקבלו רק תוספות קוסטמטיות וגישה מראש למשחק בזמן שבעלי ה-Deluxe יקבלו הרבה מעבר. מהדורת ההזמנה מראש עולה כרגיל – $60 ומהדורת ה-Deluxe עולה $80. בנוסף, חברת EA הכריזה שלמשחק לא יהיה מנוי Premium ולכן זה מאוד מעניין לראות איך עניין ההרחבות יעבוד (אל תגידו שלא יהיו הרחבות כי אני לא קונה את השקר הזה).

DICE כבר ציינה מזמן שקרבות בחלל, Classes ומצב מרובה-משתתפים במסך מפוצל מקומי יכללו במשחק (כמובן בנוסף למצב הסיפור שלו ומצב ה-Multiplayer שמתפרס על שלושת עידני מלחמת הכוכבים).
למרות זאת, נראה שגרסת המחשב האישי לא תתמוך במצב מרובה-משתתפים במסך מפוצל מקומי.זאת לפי Xbox Wire שאמרו שהמאפיין הזה יהיה בלעדי לגרסת הקונסולות של המשחק. המשחק הקודם מ-2015 גם כן לא תמך במצב הזה עבור המחשב האישי ולכן זו לא הפתעה אבל ממילא זה לא כל כך נוח ופופולרי לשחק ככה במחשב האישי.

המשחק מתוכנן להשקה ב-17 בנובמבר השנה עבור המחשב האישי, ה-Xbox One וה-PlayStation 4. בנוסף, כמו רוב משחקי EA, חברי Origin Access ו-EA Access יקבלו גישה למשחק כבר ב-9 בנובמבר.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה