בית / חדשות / RX 500 – סדרה חדשה, אך לא עד כדי כך?
RX 500

RX 500 – סדרה חדשה, אך לא עד כדי כך?

לאחר ההפסד ל-NVIDIA בקרב על כרטיסי המסך, AMD מנסה לעשות את הקאמבק לשוק לפני Vega עם סדרת ה-RX 500, אך האם הכרטיסים באמת יותר טובים, או שמא הם פחות או יותר אותו הדבר?

AMD החליטה להכריז על עוד סדרה של כרטיסי מסך לפני ה-Vega, שאמור להתחרות בכרטיסים החזקים ביותר של NVIDIA. איך קוראים לה? ובכן, הכירו את סדרת ה-RX 500, אך היכונו לאכזבה מסוימת, כי הכרטיסים הללו לא מהווים הבדל משמעותי מכרטיסי ה-RX 400 אותם היא השיקה לפני קצת יותר מחצי שנה. אם אתם שואלים את עצמי למה אני אומר את זה, אני מזמין אתכם לצפות במפרטים של הכרטיסים הללו. מהמפרטים אפשר להבין כי הכרטיסים האלה הם גרסה של הכרטיסים מהסדרה הקודמת, אבל עם המהרה. בנוסף לכך, הכרטיסים הללו לא יבואו בתור כרטיסי Reference, אלא אך ורק דרך יצרניות כמו MSI.

למרות כל זאת, AMD הציגה גם את ה-Radeon Chill, שהיא למעשה תוכנה שמגבילה את קצב הפריימים בשנייה של המשחק בו אתם משחקים (אם הוא נתמך), כדי לקרר את הכרטיס טוב יותר, ולשמור על יעילות רבה יותר.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה