בית / חדשות / Locke & Key – הוזמן פילוט המבוסס על הקומיקס המפורסם

Locke & Key – הוזמן פילוט המבוסס על הקומיקס המפורסם

אחרי שנים של פיתוח, סדרת קומיקס האימה המצליחה Locke & Key מקבלת סוף סוף אדפטציה ותשודר ב-Hulu.

Locke & Key, סדרת הקומיקס המצליחה, החלה ב-2008 ב-IDW כאשר נכתבה על ידי בנו של סטיבן קינג, ג'ו היל והאמן גבריאל רודריגז. זמן קצר אחרי תחילת סדרת הקומיקס, נחקר הפוטנציאל של הכותר בתור סדרת טלוויזיה לייב-אקשן וכעת Hulu החליטו להזמין פיילוט עבור הפרק הראשון, הפיילוט.

הסיפור מתרכז בשלושה אחים שחוזרים לבית הוריהם אחרי מותו האלים של אביהם. ברגע שהם מגיעים, הם לומדים שהמקום מלא בסודות, כוח ומפתחות מיסתוריים שמובילים לכוח אפל ועל טבעי. הם נחשפים לנוכחות שדית וכל סוגי האימה האפשריים, מה שנותן לנו שילוב מצוין של אלמנטים בסרטי אימה קלאסים ומודרנים.

העלילה של הקומיקס בהחלט יצירתית ומאפשרת לעיבוד מצוין לטלוויזיה, אם נעשה נכון ונראה כי ישנם אנשים מרשימים מאחורי הפרויקט. Carlton Cuse שעבד על "אבודים" עזר להיל לפתח את הפרויקט לטלוויזיה ויהיה המפיק. בו בזמן, במאי הסרט "דוקטור סטריינג'", סקוט דריקסון, יחזור לשורשיו בז'אנר האימה בכך שיביים את הפיילוט אותו הזמינו Hulu.

למרות שהפרויקט נדחה מספר פעמים בעבר, מעורבותם של דריקסון, ששואף לביים מספר פרקים, ו-Cuse, שעזר להפיק סדרות כמו "מלון בייטס" ו-"קולוני", בהחלט נותן תקווה כי הפרויקט יופיע על מסך הטלוויזיה שלנו (או המחשב) בשנים הקרובות, כל מה שנותר לעשות זה להמתין בסובלנות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה