בית / חדשות / Titans – סדרה חדשה על צוות הגיבורים הצעיר של DC

Titans – סדרה חדשה על צוות הגיבורים הצעיר של DC

סדרה חדשה על צוות הגיבורים הטיטאנים (The Titans) בפיתוח.

סדרה על צוות הגיבורים הטיטאנים (The Teen Titans אחרי שגדלו), הייתה בשלבי פיתוח כבר זמן מה. הסדרה במקור הייתה אמורה לצאת ברשת TNT, לפני שמנהל הרשת הודיע כי הם עוזבים את הפרויקט. כעת, DC הכריזו על שירות צפייה באינטרנט חדש שיכלול את העונה השלישית של Young Justice ואת הסדרה החדשה, Titans.

עד כה לא ידוע כלום על מי יעמוד בראש הפרויקט, אבל מנהל DC Comics Entertainment וראש מחלקת הקריאטיב, ג'יאוף ג'ונס, התחיל כבר לכתוב את תסריט הסדרה והודיע שאחת הדמויות האהובות על המעריצים, Beast Boy, יהיה חלק מהתוכנית.

חוץ מ-Beast Boy, רוב הסיכויים ששאר הצוות יכלול את הגיבורים Raven, Starfire, Cyborg בתור מנטורים של Robin, Superboy, Impulse ו-Wondergirl, או לפחות חלק מהם. לפי ציוץ נוסף מג'ונס, נראה שההשראה שלו תגיעה מהצוות של הטיטאנים של 2003.

ג'ונס כותב כבר המון זמן עבור DC והוא מכיר את כל הדמויות של הקומיקסים של הטיטאנים טוב מאוד. הוא כבר הראה את היכולת שלו לכתוב סדרות טלוויזיה על גיבורי על של DC כאשר כתב עבור "פלאש" ו"סמולוויל". בנוסף, הוא עזר לכתוב את הסרט הקרוב של גל גדות "וונדרוומן". כך שהוא יותר ממתאים לכתוב את התסריט עבור הסדרה הראשונה ב-DC TV.

הכי מעניין יהיה לראות האם יהיה קישור כלשהו בין Titans והסדרות הפופולריות מבית ה-CW כמו "החץ" ו"פלאש" או היקום הקולנועי של DC. אם יחליטו לשמור על ניתוק מוחלט ואפילו לא להשתמש באותם הגיבורים, איך הם יוכלו להשמיט את אחת הדמויות המרכזיות של הטיטאנים, Cyborg, שיופיע בפעם הראשונה בסרט "ליגת הצדק" שיוצא השנה?

מצד שני, במקרה ו-DC כן יחליטו להכיר באיזשהו קשר, למשל ל-CW, הם יוכלו להעזר בכוכבים המבוססים של הסדרות על מנת למשוך צופים לסדרה החדשה. וולי ווסט הוא אולי קיד-פלאש ולא Impulse (בארט אלן) אבל הם יכולים לעשות את ההחלפה הזאת אם זה יאפשר להם להשתמש בדמות המבוססת של ה-CW או אפילו לכלול את אחד הגיבורים המייסדים של הקבוצה Arsenal (רוי הרפר), שראינו אותו פעם אחרונה בעונה הקודמת של "החץ".

בכל מקרה DC לא ייתקשו למשוך לסדרה החדשה צופים, בעיקר אם הסדרה כתובה ומבוימת בצורה טובה. מעריצי הקומיקס של DC צמאים לעוד מהגיבורים האהובים שלהם, שהם לא מקבלים ביקום הקולנועי. בואו נקווה ש-DC ימשיכו להצליח במסך הקטן ולא נקבל תוצאה דומה למה שהם נותנים לנו במסך הגדול.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה