בית / חדשות / Darksiders 3 – הסדרה האהובה חוזרת אלינו בגדול

Darksiders 3 – הסדרה האהובה חוזרת אלינו בגדול

לאחר המתנה כלכך ארוכה של כ-5 שנים חברת VigilGames ו-THQ Nordic חוזרות ובגדול עם הכרזה לאחר הדלפה על המשחק שכולנו חיכינו לו כלכך, ברוך הבא Darksiders 3

במהלך ה-24 שעות האחרונות הרשת געשה ורעשה כמו שמעולם לא ראיתי אותה,בעוד שבדרך כלל רק הצעירים מתלהבים מההכרזות על משחקים חדשים אני זכיתי לראות גם מבוגרים ובוגרים שמתרגשים כמו ילדות בנות 12 בהופעה של סטטיק ובן אל תבורי. לפני כ-20 שעות צצה לה ברשת הודעה מאת חברת Amazon המפורסמת שהעותק הפיזי של המשחק Darksiders 3 זמין לקנייה מוקדמת,כמובן שהדבר הזה הכניס את הכל למצב צלילה חד שגרם לכולם לבכות על המקלדת דמעות אושר ושמחה אבל עדיין נשארה השאלה הגדולה, איפה ההכרזה הרשמית מהמפתחת?

לאחר שאנשים נכנסו לתוך ההכרזה של Amazon עוד מספר ענק של פריטים נתגלו כמו לדוגמא מי הפרש שאותו נשחק? ללא הרבה המתנה הרשו לי להציג את דווקא הפרשית שתשחקו בתוך Darksiders 3, הכירו את Fury או בכינוייה העממי, זעם. על פי התיאורים שסיפקה חברת THQ Nordic בעמוד ה-Amazon זה נראה ש-Fury תשתמש דווקא בשוט ולא בחרב או חרמש כמו War ו-Death ורוב יכולותיה ינועו על קסמים ושיוני צורתה ליצורים השונים המעניק לה יכולות חדשות ונשקים חדשים. בנוסף, עלתה לחנות ה-Playstation חבילה בשם Darksiders: Fury's Collection – War and Death המציגה באנדל של שני המשחקים הקודמים בגרסאות המתקדמות ביותר שלהן כלומר הגרסא המחודשת של Darksiders הראשון או בכינוייה Warmaster Edition שאת סיקורה על ידי עבדכם הנאמן תוכלו לקרוא כאן ואת גרסאת ה-Definitive Edition של Darksiders 2.

לסקרנים שהמשיכו לחקור את עמוד ה-Amazon ועמוד ה-Playstation Store נתגלו ציורי Artwork ו-Screenshots מן המשחק המראים לכם כמה מגניבה באמת Fury יכולה להיות.

לאחר מספר שעות קיבלנו בשעה טובה את ההודעה הרשמית מבית אתר המפתחת VigilGames המכריזה על הגעתו של המשחק השלישי בסדרת ה-Hack&Slash המפורסמת ולהפתעת כולם המשחק השלישי יגיע גם לקונסולות ה-Xbox One וה-Xbox Scorpio המצופה ומצטרף לשורת המשחקים שפתוחים לכל הפלטפורמות, מזל טוב שחקני Xbox הגיע גם זמנכם. לאחר מספר דקות הופיע פוסט נוסף ב"קיר" החברה המפתחת שהציג דווקא את דרישות המערכת למחשב האישי, דרישות המערכת של המשחק תואמות גם את המעבדים החלשים של AMD ו-Intel אבל תומכות גם במעבדים החדשים של AMD, מעבדי ה-Ryzen.

  • מעבד: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, או טוב יותר
  • זיכרון פיזי: 6GB RAM
  • דרישות גרפיות: מעבד גרפי בעל תמיכה ב-Shader 5 ובעל 2GB של VRAM לפחות
  • DirectX: גרסא 11
  • נפח זיכרון נחוץ: 15GB של זיכרון

לבסוף לאחר המתנה כלכך ארוכה עלה הטריילר של המשחק המצופה ואיתו גם המון שאלות חדשות שלצערנו יוכלו להיענות רק במשחק, לא אעסיק אתכם הרבה ורק אתן לכם להיהנות מהגעתה של Fury לחיינו.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה