בית / חדשות / מלך האריות – לוהקו השחקנים שידובבו את טימון ופומבה

מלך האריות – לוהקו השחקנים שידובבו את טימון ופומבה

נחשפו שמותיהם של השחקנים שידובבו את הצמד האהוב מ”מלך האריות”- טימון ופומבה.

עיבוד”מלך האריות” נמצא במרכז חדשות הקולנוע בכל חודש ב-2017. תחילה נחשפנו לחדשות שג’יימס ארל ג’ונס יחזור לדובב את קולו של המלך מופסה, לאחר מכן ג’ון פאברו סיפר לנו על התוכניות שלו עבור עיבוד הלייב-אקשן מדיסני ולבסוף גילינו את תאריך השחרור המתוכנן עבור הסרט המצופה כאשר נחשף עם סרטים נוספים שענקית הסרטים מפיקה. כעת אנחנו מגלים סוף סוף מי השניים שידובבו את הצמד שלימדו אותו מה זה “האקונה מאטטה”, טימון ופומבה.

כעת, לפי דיווח חדש, בליהוק שנשמע פשוט מתאים בול, סת’ רוגן מצטרף לפרויקט וידובב את פומבה האהוב והמסריח, ואת קולו של טימון המצחיק יעשה בילי אייכנר. השניים קומיקאים מפורסמים ועבדו יחדיו בעבר בסרטים כמו “שכנים 2”, אז כימיה בין הצמד כבר קיימת. בנוסף סת’ רוגן דיבב, כתב והפיק בסרט האנימציה הממוחשבת המצחיק והשנוי במחלוקת “מסיבת נקניקיות”, כך שאפשר לצפות שיביא הרבה אלמנטים קומדים לתפקיד.

יהיה מעניין לראות אם המעבר שג’ון פאברו יעשה מסרט מצויר ללייב-אקשן ישפיע באיזושהיא צורה על האלמנטים הקומיים של הצמד. כמובן שסצנות מצחיקות כמו פומבה מתנדנד על שרך מהעץ יראה מוזר עם חיה מציאותית באמצעות אנמציה ממחושבת, אז בואו נקווה שלא נאבד יותר מדי ממה שגרם לנו להתאהב בצמד הקומדי מלכתחילה. אבל אולי עדיף פשוט במקרה הזה ללמוד מטימון ופומבה, ופשוט להגיד “האקונה מאטטה”.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *