בית / חדשות / פרטים על ה-DLC של The Legend of Zelda: Breath of the Wild

פרטים על ה-DLC של The Legend of Zelda: Breath of the Wild

בשעה טובה נינטנדו חשפו פרטים על הרחבת ה-DLC הראשונה מתוך שתיים למשחק The Legend of Zelda: Breath of the Wild. ה-DLC, שאמור להגיע בקיץ הקרוב (למרות שאין עוד תאריך מוחלט) יתן לשחקנים עוד שלל סיבות נהדרות להמשיך ולשחק באחד המשחקים הטובים של השנה האחרונה.

רשימת התוספות בהחלט מרשימה, ונראה שיש מקום להתרגש. כנראה השינוי הגדול ביותר יהיה הוספת רמת משחק חדשה וקשה יותר, שתאתגר גם את השחקנים המנוסים ביותר. מדובר על אויבים חזקים וחכמים יותר כבר מתחילת המשחק, וגם כאלה חדשים לשלבי המשחק המאוחרים יותר.
תוסף משמעותי אחר הוא ה-Trial of the Sword. מדובר על סדרה של 45 אתגרים מולם יצטרך השחקן להתמודד, ללא החפצים או הנשקים בהם נעזר עד כה במהלך המשחק. מדובר כמובן על מצב משחק לשחקנים מנוסים, והפרס המובטח (אזהרת ספוילר – דלגו לפסקה הבאה כדי לא לגלות!) הוא שדרוג ה-Master Sword באופן קבוע למצבה הזוהר והחזק יותר.

מפת המשחק הולכת לקבל גם שיפוץ לא קטן, עם האפשרות לעקוב אחרי מסעו של השחקן עד כה. המשחק ידע להשלים את המסע רטרואקטיבית, כך שגם הנתונים שנאספו עוד לפני שחרור ה-DLC יכנסו לחישוב. לא ברור לחלוטין איזה שימוש יהיה לאפשרות הזאת, אבל הקהילה של המשחק כבר הראתה לא פעם שהיא יודעת להיות מקורית מאוד ולמצות כל כלי שהמפתחים נתנו.

מעבר לכל זה יהיה גם מדליון שיגור, שיאפשר לשחקן ליצור לעצמו נקודה אליה הוא יוכל לחזור בעזרת אפשרות ה-Fast Travel ולא להיות תלוי אך ורק בנקודות הקבועות מבוססות המקדשים. מדובר בכלי טקטי ויעיל מאוד, ואני אישית כבר עובד על רשימת שימושים ארוכה בשבילו.
כמובן שאי אפשר שתהיה חבילת DLC בלי קישוטים ותוספות קוסמטיות, וגם במקרה שלנו יהיו כאלה. ליתר דיוק, 8 פרטים חדשים הכוללים שתי מסכות בודדות ועוד שני סטים מלאים שקורצים למשחקים ישנים בסדרת Zelda – האחד מבוסס על כותר Spirit Track, והשני על דמותו של טינגל (Tingle) – מהדמויות הביזאריות ביותר בתולדות משחקי המחשב. הו, האושר!


יש לזכור שה-DLC המדובר הוא רק חלק ראשון מתוך שניים, כאשר החצי השני צפוי לצאת לקראת סוף שנת 2017. את שני החלקים ניתן לרכוש במשותף במחיר של 20$.
אם כל זה לא מספיק The Legend of Zelda בשבילכם, אז לאחרונה הוכרז גם משחק קופסה המבוסס על הסדרה המצליחה. המשחק החדש יהיה דומה למשחק "הרמז" המוכר, והשחקנים יוכלו לבחור בכמה מהדמויות האייקוניות של הסדרה במטרה להביס את גאנון (Ganon), הנבל הקבוע של המשחקים. משחק הקופסה מיועד לשלושה עד שישה שחקנים, והוא צפוי לצאת בחודש יוני הקרוב.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר תגובה