בית / חדשות / Injustice 2 – שלוש דמויות חדשות יגיעו כחלק מהרחבה

Injustice 2 – שלוש דמויות חדשות יגיעו כחלק מהרחבה

Warner Bros. Interactive Entertainment ו-DC Entertainment חשפו טריילר חדש המציג שלוש דמויות חדשות אשר יהיו זמינות כחלק מההרחבה הראשונה של המשחק Injustice 2.

הדמויות אשר יקבלו שחקני Injustice 2 יהיו Red Hood, Starfire ו-Sub-Zero, אלו יהיו זמינות עבור מי שירכוש את אחת המהדורות המיוחדות – Deluxe Edition/Ultimate Edition וכמו שאתם שמים לב אנחנו שוב זוכים לקבל שילוב מגניב בין הדמויות מהיקום של DC ומורטל קומבט.
המשחק עצמו ישוחרר עבור PS4 ו-Xbox One ב-19 למאי והדמויות החדשות יגיעו לאחר שמהחשק ישוחרר מאחר והן עדיין בפיתוח.

מעבר לדמויות הללו, שחקנים אשר ירכשו את מהדורת ה-Deluxe יקבלו את ה-Premiere Skin אשר יהפוך את Supergirl ל-Power Girl ויספק לה מראה, קול ובקיצור יהפוך אותה לדמות ממש שונה, בנוסף לכך יקבלו את ה-Gear Shader הבלעדי אשר מאפשר לשחקנים להתאים אישית את המראה שלהם באמצעות ה-Gods Shader Pack.
מהדורה זו זמינה להזמנה מוקדמת כבר עכשיו במחיר של 280 שקלים, ואם תרכשו את הגרסה הפיזית תקבלו אריזה מתכתית של Supergirl.

המהדורה היותר טובה כמובן נקראת Ultimate והיא תכלול סך הכל תשע דמויות נוספות, שלושה Premiere Skin אשר יתנו לדמויות נבחרות מראה שונה לחלוטין.
כמובן גם כאן ה-Gear Shaders יהיה זמין רק שמהדורה זו תעלה (בהזמנה מוקדמת) 360 שקלים והגרסה הפיזית שלה תקבלו אריזה מתכתית של Batman.

מה דעתכם על הדמויות החדשות ? צפו בטריילר ממש למטה וספרו לנו הכל בתגובות למטה.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 22. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות ובקשות בסקייפ kfirosi13 או במייל [email protected]

השאר תגובה