בית / חדשות / האם כותר חדש בסדרת Far Cry בפיתוח?
Far Cry 5

האם כותר חדש בסדרת Far Cry בפיתוח?

Far Cry 5 מגיע בקרוב! או שלא בקרוב! או שלא בכלל? רגע, בואו נעשה קצת סדר.

במסגרת הבלגן שחברת Ubisoft אוהבת לעשות עם שלל המשחקים שלה, גם סדרת Far Cry זוכה לשלל שמועות שונות וסותרות בקשר למשחק הבא בסדרה. האתר Great Falls Tribune כי מספר מקומות באזור מונטנה, ארה"ב, שימשה לאחרונה כאתר צילומים למשחק מחשב חדש ממה שמוגדר כ"סדרה מפורסמת". כתב אתר Kotaku – ג'ייסון שרייר (Jason Schreier) מאשר כי לא מדובר ב-Red Dead Redemption 2 אלא כותר חדש בסדרת Far Cry.

אזור מונטנה, ובמיוחד האתרים בהם נערכו הצילומים אכן מתאימים לסגנון מערבונים, והדבר יכול להשתלב באופן מעניין בסדרה שידועה בכך שכל משחק מתהדר במיקום חדש, ולעיתים גם בתקופה חדשה. האם זה אומר שהכותר הבא יתרחש במערב הפרוע?

אם שואלים את Ubisoft עצמה, התשובה היא לא. בפעם האחרונה שנציג רשמי של Ubisoft נשאל לגבי משחק המשך לסדרת Far Cry, התשובה הרשמית הייתה שאין כרגע שום תוכנית להוציא כותר חדש בסדרה במהלך שנת 2017.

לכל המידע הזה צריך להוסיף את העובדה שרק לפני כמה ימים העלתה Ubisoft לחשבון הפייסבוק שלה פוסטר שמכוון למשחק השלישי בסדרה (זהירות! לינק בצרפתית!), ובך הציתו שמועות על משחק המשך או לפחות גרסה מחודשת של Far Cry 3. בינתיים השמועות האלה התגלו על ידי אתר Game Informer כלא נכונות, או לפחות לא נכונות כרגע. עם Ubisoft אי אפשר לדעת. כך או כך, אנחנו נמשיך לעקוב אחרי כל ההתפתחויות והחדשות. Ubisoft לא יצליחו להערים עלינו!

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר תגובה