בית / חדשות / סרט האימה העל-טבעי "הכישוף" מקבל איתחול

סרט האימה העל-טבעי "הכישוף" מקבל איתחול

"הכישוף" הוא הסרט הבא שיקבל איתחול בהוליווד

הוליווד ממשיכה להראות שנגמרים לה הרעיונות, עם איתחולים לסרטים אהובים כמו "מכסחי השדים", "שבעת המופלאים" ו"נקודת שבירה" וסרטי המשך לסדרות סרטים שסיימו את ריצתם לפני שנים כמו "הטורף", "הנוסע השמיני" ו"שודדי הקאריביים". כעת, סרט האימה העל-טבעי משנות ה-90 "הכישוף" מקבל בעצמו איתחול.

סרט הקאלט מבית Columbia Pictures הופיע על המסך הגדול בשנת 1996 וגרף 55 מיליון דולר עם תקציב של 15 מיליון דולר בלבד. מאז הסרט צבר כמות מכובדת של מעריצים ונהפך להיות סרט קאלט שעבור רבים מסמן אותו כחסר כל צורך באיתחול.

הסרט עוקב אחרי ארבע בנות, אותן משחקות רובין טאני ("נמלטים"), פיירוזה באלק ("נער המים"), נב קמפבל ("צעקה") ורייצ'ל טרו, שמנודות בתיכון ולומדות כישוף יחדיו ומביאות בטעות הרס לכל הסובב אותן.

האיתחול היה בגדר מחשבה כבר זמן מה, בנוסף לרעיונות לתסריט אפשרי. כעת, נראה שהתסריט הולך לעבור שכתוב בידי הכותב של "דרך קולברפילד 10", דניאל קייסי, והבמאי לי ג'ניאק כבר מכר ל-Columbia Pictures את האיתחול עם הרעיון שהסרט החדש יתרכז בהעצמה נשית.

הרעיון של "הכישוף" פותח את הדלת להרבה סרטים אפשריים על כת מכשפות בזמנים מודרנים שלא ראינו מאז שנות ה-90 (שמסיבה מסוימת זה היה מאוד פופולרי אז, כמו הסדרה "מכושפות" ו"סברינה המכשפה הצעירה"). למרות זתא, הוליווד עד כה הראו הרבה עצלנות וחוסר יצירתיות כשזה נוגע לאיתחול של סרטים קלאסים משנות ה-90 וה-80.

ננסה להשאר חיוביים, אבל זה לא יהיה מפתיע אם Columbia Pictures יחליטו ללכת על דרמת אימה תיכון עם מכשפות שנראת אפלה ומחוספסת וחסרת אישיות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה