בית / חדשות / ג'ורג' רומרו עובד על סרט זומבים חדש

ג'ורג' רומרו עובד על סרט זומבים חדש

הבמאי האגדי ג'ורג' רומרו מתכנן סרט חדש בז'אנר שהוא יצר

לאלו מכם שלא יודעים, ג'ורג' רומרו הוא האיש שיצר את ז'אנר הזומבים שכולנו מכירים היום בסרטים וסדרות כמו "המתים המהלכים" ו"זומבילנד". רומרו הציג לעולם בפעם הראשונה את המפלצות אוכלות הבשר בסרטו מ-1968, "ליל המתים החיים", ומאז כמעט כל סרט בז'אנר השתמש באותו סוג זומבים, איטיים שנהרגים על ידי נזק כלשהו לראש.

בזמן שהוליווד ראתה מאות סרטי זומבים, ממאות במאים שונים, עד היום אנשים מחשיבים את רומרו למלך הז'אנר, שהוציא אחרי "ליל המתים החיים" את סרט הקאלט "שחר המתים" ואחריו את "יום המתים", "ארץ המתים", "יומן המתים" ו"השרדות המתים". לצערנו, רומרו ירד מגדולתו וכך גם סרטיו. סרטיו התחילו להבלע אל תוך הז'אנר שהוא עזר ליצור ונהפכו להיות גנארים ופשוט גרועים, למרות ניסיונתיו להוסיף משהו חדש לכל סרט שהוא מוציא.

כעת, הוא עובד על סרט חדש בסדרת המתים וגם לו הוא מוסיף רעיון, מכוניות מרוץ בקוליסאום ליתר דיוק. הסרט הבא שלו יקרא Road of the Dead ("דרך המתים") ויתרחש על אי אחרי אפוקליפסת זומבים, בו אסירים זומבים מתחרים אחד נגד השני במכוניות NASCAR בקוליסאום סגנון רומאי בשביל הבידור של בני אדם עשירים ששרדו. הפרויקט החדש שייכתב על ידי רומרו ומאט בירמן, איש פעלולים שנהפך לבמאי תחת כנפו של רומרו.

בירמן טוען שהוא חשב על הרעיון בזמן אחת ההפקות שעבד עליהן עם רומרו ושהוא קיבל השראה מסרטים כמו "בן חור", "רולרבול" ו"מקס הזועם". עם דבר כל כך מטורף כמו מרוצי זומבים, זה טוב שיש איש פעלולים מאחורי המצלמה.

האם זה יחזיר את רומרו לפסגת הז'אנר? רוב הסיכויים שלא, אבל זה לפחות הולך להיות מאוד מבדר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה