בית / חדשות / סטיבן אמל מראה את יכולתיו ב-American Ninja Warrior

סטיבן אמל מראה את יכולתיו ב-American Ninja Warrior

החץ הירוק, סטיבן אמל, מנסה את יכולתיו במסלול המכשולים של American Ninja Warrior

כבר בעונה הראשונה של "החץ", סטיבן אמל הראה יכולת אתלטית מטורפת וגוף שרירי שגרם לכולם להאמין שהוא הדבר האמיתי. הוא אולי משחק סיפור גיבור בטלוויזיה, אבל במציאות הוא עוד יכול לכסח לרובנו את הצורה. כעת הוא בא להוכיח זאת על ידי הניסיון שלו לנצח את המסלול האתלטי ב-American Ninja Warrior שכל כך הרבה אנשים אחרים נכשלו.

לאלו מכם שלא מכירים, American Ninja Warrior היא סדרה אמריקאית שרצה כבר יותר מעשר עונות כשבכל פרק מספר מתמודדים מנסים לעבור את מסלול המכשולים שעומד בפניהם. כל המתקנים מאוד קשים פיזית ורק מי שבאמת בעל שיא היכולת הגופנית מצליח להתגבר עם המסלול. תחשבו על זה כ-Wipeout רק לקשוחים.

סטיבן אמל החליט לנסות בעצמו את המסלול באחד מפרקי הסדרה ששמים מישהו מפורסם עם מישהו שעבר את המסלול וזה לא מפתיע אותנו אחרי היכולות הפיזיות שהוא הראה בסדרה "החץ" ואף בזירת ה-WWE כשהתאבק באירוע ה-Summerslam של הארגון. מוזמנים לצפות בהצצה קצרה לאיך הלך לו.

לצערנו הקליפ עוצר באמצע המסלול, אבל בואו נקווה ולקראת סוף המסלול יהיה את סולם שלמה, המתח הקשה שראינו אותו עושה אינספור פעמים בסדרה בתור החץ הירוק. בינתיים סטיבן מאוד הרשים אותנו עם יכולתיו. אנחנו נחזיק לו אצבעות בזמן ששלו מנסות לא להחליק,

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה