בית / חדשות / סדרת פריקוול של הקריסטל האפל מגיעה ל-Netflix

סדרת פריקוול של הקריסטל האפל מגיעה ל-Netflix

The Jim Henson Company ו-Netflix חוזרים לעולם של הקריסטל האפל

נראה ש-The Jim Henson Company ממשיכים לחזור לעולמות שיצר האמן ג’ים הנסון, האיש מאחורי “החבובות”, “המבוך” ו”רחוב סומסום”. תחילה עם סרט המשך לסרט “המבוך” וכעת, עם סרט פריקוול לסרט הפנטזיה משנת 1982, “הקריסטל האפל”.

“הקריסטל האפל” סיפר את סיפור ההרפתקה של ג’ן, יצור עם אוזניים מחודדות שבמסע להחזיר חתיכה שבורה מקריסטל רב עוצמה על מנת לשמור על איזון בעולם שלו. למרות שפורסם בתור סרט משפחה, הסרט היה אפל יותר משאר יצירותיו של הנסון ואחרי יותר משלושים שנה, עדיין נחשב לאחד הטובים של הנסון.

כעת, בוידאו קצר ששחררו חברת הענק Netflix, נראה כי הם עובדים יחד עם The Jim Henson Company על סדרה שתספר מה שקרה לפני הסרט בשם The Dark Crystal: Age of Resistance. הקליפ מציג את הנסון בעצמו מדבר על הסרט שיקר לו ללב ונותן לנו מבט קצר להפקה של הסדרה החדשה.

האם יש צורך בסדרה? אפשר להגיד שכן. “הקריסטל האפל” נתן לנו עולם קסום ומעניין שלא הורחב על ההיסטוריה שלו יותר מדי, כך שיש הרבה פוטנציאל בסיפור זה. בנוסף, זה פשוט נהדר לראות אפקטים לא ממוחשבים ובובות מכניות עדיין בתעשיית הקולנוע, זו טכניקה שלא רואים הרבה בהפקות בימינו.

עם The Jim Henson Company ו-Netflix בשיתוף פעולה, אפשר לצפות לסדרת פריקוול מושקעת ונאמנה לסרט המקורי, שאפילו אולי תצליח ללכוד חלק מהקסם של הסרט מלפני 30 שנה.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *