בית / חדשות / סופרגירל משווקת את הסרט "וונדרוומן" של גל גדות

סופרגירל משווקת את הסרט "וונדרוומן" של גל גדות

סופרגירל מצטרפת למסע פרסום של גיבורה נוספת ביקום הקומיקס של DC

סרטה של גל גדות, "וונדרוומן", צפוי לנחות על המסך הגדול בשבוע הבא ואנחנו לא יכולים לחכות לראות כבר את הגיבורה האגדית בסרט משלה, אבל נראה כי DC עדיין לא חוסכים בפרסום ונותנים לנו את אחת הפרסומות קידום הכי מגניבות שראינו כבר הרבה זמן עם סופרגירל.

בקליפ למטה אפשר לראות את קארה דנוורס מודדת את המגפיים של וונדרוומן מהסרט לצלילי השיר "These Boots are Made for Walkin", מוזמנים לצפות.

למרות וזה נראה כל כך מגוחך וחסר הקשר, זה מצליח לגרום לגיק הקטן שבכולנו לחייך. החלק האהוב עלינו זה הקריצה של דמותה של לינדה קרטר, ששיחקה את וונדרוומן בסדרה שיצאה ב-1975. בנוסף, כל קשר בין הגיבורים של DC ב-CW ובין הגיבורים של DC במסך הקולנוע הוא מתקבל, ומספר ענק של מעריצים כבר הראו את הרצון שלהם לראות את גיבורי סדרות ה-CW בקולנוע בסרט ליגת הצדק הבא.

זה בהחלט אפשרי עבור סטיבן אמל שהצליח לבנות לעצמו מוניטין בהוליווד בתור החץ הירוק, ודמויות כמו סופרגירל, הקנרית השחורה ופיירסטורם אהובות על ידי המעריצים, אבל הפלאש כבר לוהק ואפילו בשלבי קדם-הפקה כך שבספק ואי פעם נראה את גרנט גוסטין האהוב בתור בארי אלן על המסך הגדול.

בכל מקרה, Warner Bros לא הראו כל רצון להביא אותם למסך הגדול, אפילו שעבור רבים סדרות ה-CW זה יקום ה-DC שלנו, הרבה לפני שראינו את "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק". אז מעריץ זה מציע שהחברה תעשה מאמצים ותכניס את כוכבי ה-CW לסרט הבא של ליגת הצדק, אפילו אם זה בתפקיד קטן.

הפרסומת בהחלט נהדרת, למרות שהיא די חסרת תועלת מפני שהמטרה היחידה שלה היא למשוך את מספר המעריצים הזעום שאוהבים את סופרגירל אבל לא ילכו לראות את וונדרוומן והסרט קיבל פרסום מצוין עד כה.במקום זאת, יש הרגשה שבדומה להרבה מהרגעים בסדרות הגיבורים של ה-CW, פרסומת זו נועדה פשוט לגרום לנו לאהוב את קארה דנוורס יותר ממה שאנחנו אוהבים אותה עכשיו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה