בית / חדשות / HP משיקה עוד מחשבים ניידים מסדרות היוקרה שלה
hp newcomputers may 17

HP משיקה עוד מחשבים ניידים מסדרות היוקרה שלה

בפסטיבל הקולנוע קאן, HP השיקה מחשבי יוקרה המיועדים ליוצרי תוכן, מעצבים, צלמים, ועורכים שמבקשים לקבל ביצועים טובים במארזים מהודרים.

HP השיקה 4 מחשבים ניידים, שלכל אחד מהם יש אפשרות שונה לדברים שונים. ה-Spectre x2 הוא מחשב נייד בתצורת 2 ב-1 שיש לו מקלדת נשלפת. הוא מצויד במעבד Intel Core i7 מסדרת Kaby Lake, מסך 12.3 אינץ', התאמה לשימוש ב-Windows Ink, מצלמה אחורית עם חיישן של 13 מגה פיקסל ומצלמה קדמית עם חיישן של 5 מגה פיקסל. הסוללה של ה-Spectre x2 מאפשרת לכם להשתמש בו ב-8 שעות ברציפות, והטענה מ-0 ל-50 אחוזים בחצי שעה.

ה-ENVY 13, הוא מחשב נייד שמצויד במסך 13 אינץ', עם מעבדי Core i3, i5, ו-Core i7, עם אפשרות למאיץ גרפי של NVIDIA. יתרה מכך, יש אפשרות לרכוש את ה-ENVY 17, שהוא מחשב דומה מבית החברה אבל עם מסך גדול יותר. ואחרון חביב, יש לנו את ה-ENVY x360, שהוא מחשב נייד עם מסך 15.6 אינץ'. הוא יגיע עם מעבד Intel Core או A12/A9 מבית AMD, יחד עם אפשרות של זיכרונות ראם בנפח של 16 גיגה בייט. גם המחשב הזה מצויד בעט שמותאם לשימוש ב-Windows Ink.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה