בית / חדשות / Monster Hunter XX מגיע ל-Nintendo Switch
1495762794-monster hunter xx logo

Monster Hunter XX מגיע ל-Nintendo Switch

Monster Hunter XX, משחק ההמשך ל-Monster Hunter X (ששוחרר כ-Monster Hunter Generations במערב), המשחק האחרון בסדרת משחקי התפקידים-אקשן הענקית של המפתחת היפנית Capcom, הגיע כבר ביפן ל-3DS, אך היום החברה חשפה שהוא יגיע לעוד מערכת של Nintendo, ה-Switch!

את ההכרזה החברה עשתה דרך פתיחת האתר הרשמי של גרסת המשחק ל-Switch, אך עדיין לא חשפה תאריך יציאה למשחק, אבל כן חשפה שמחר, ב-27 במאי, תחשוף לראשונה את הגרסה המיוחדת של המשחק על ה-Switch.

למרות זאת, המשחק עדיין לא הגיע למערב, אפילו לא בגרסת ה-3DS שלו, ואפילו לא קיבל הכרזה רשמית לכך שיגיע. אמנם, בהתחשב בהיסטוריה הארוכה של המשחק גם על המערב, והפופולאריות המתגברת של המשחק בקרב הקהל המערבי לאחר שחרור המשחק הקודם בסדרה, אנחנו בטוחים שנקבל הכרזה בקרוב, ואולי אפילו נספיק לקבל את המשחק בשתי הגרסאות גם באנגלית. אבל, יש דבר אחד שכדאי לזכור – למשחק הקודם לקחו 8 חודשים שלמים להגיע למערב לאחר שחרורו ביפן, אז גם אם נקבל את המשחק כאן, כנראה שייקח לזה עוד קצת זמן.

מה אתם חושבים? מתי נראה את המשחק במערב? האם בכלל החברה תעדיף להעביר רק את גרסת ה-Switch למערב במקום להשקיע גם בגרסת ה-3DS? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה