בית / חדשות / במאי Overwatch מגיב לביקורות על מערכת ה-Loot Box
Overwatch Loot Box

במאי Overwatch מגיב לביקורות על מערכת ה-Loot Box

Overwatch, המשחק האחרון של Blizzard Entertainment, קיבל לא מעט ביקורות לגבי האירוע האחרון של המשחק, ה-Anniversary Event, שחוגג את יום השנה הראשון של המשחק. הביקורות הגיעה בעיקר בגלל כמות הסקינים האגדיים החדשים שנוספו, שעולים 3000 מטבעות במשחק, שעומדת על 11, בנוסף ל-25 ריקודים שונים. המספר הענק של הדברים הנדירים יותר הפכה את הסיכויים של המשתמשים לקבל כל אחד מהדברים החדשים שהגיעו למאוד נמוך, בנסוף לכך שבכל Loot Box הסיכוי לקבל יותר מחפץ אחד שקשור לאירוע החדש הוא כמעט ולא קיים.

לביקורות על המערכת הזאת הגיב Jeff Kaplan, במאי המשחק, בפורומים הרשמיים של המשחק, ואמר "אני רק רציתי להודיע שעקבנו אחרי הפרסומים השונים לגבי פרסי ה-Loot Box כפי שהם מופיעים באירוע ה-Anniversary, אירועים אחרים, וכקופסאות פרסים בכלל."

"הפידבק וההצעות עזרו לנו מאוד. היה לנו דיון מאוד טוב אתמול לגבי הפידבק ששמענו השבוע. בזמן שאין לי משהו משמעותי לדווח עליו, אני חושב שזה חשוב שתדעו שאנחנו מקשיבים."

לאחר ההודעה, Kaplan ביקש מהשחקנים להמשיך את הדיון שלהם לגבי החפצים הקוסמטיים המתקבלים מהקופסאות ולגבי הקופסאות עצמן. אולי זה לא הפתרון, אבל אנחנו מקווים שהדיון המשמעותי באמת יגרום לשינוי מאוד גדול בהמשך השנה השניה של המשחק.

מה אתם חושבים? האם באמת יש בעיה במערכת הזו של המשחק או שתעדיפו שהיא לא תשתנה בינתיים? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה