בית / חדשות / שמועה חדשה על משחקי ה-Plus של חודש יוני
PlayStation Plus

שמועה חדשה על משחקי ה-Plus של חודש יוני

האם ייתכן שבחודש הבא מנויי ה-PlayStation Plus יקבלו את Life is Strange ו-Killing Floor 2?

בציוץ שצויץ (והוסר) ע"י PlayStation Turkey, הוכרזו משחקי ה-Plus שעתידים לצאת בחודש הבא. הציוץ אומנם הוסר ואין דרך לאמת האם באמת צויץ ע"י העמוד המדובר, אך LeaderGamer היו זריזים מספיק והספיקו לצלם מסך.

PlayStation Plus

לפי הציוץ המדובר, המשחקים שיהיו זמינים עבור מנויי השירות יהיו Life is Strange ו-Killing Floor 2. אם השמועה אכן נכונה, ייתכן ומדובר בחודש מצוין עבור המנויים – Life is Strange הוא משחק ששמו הולך לפניו מבחינת עלילה. המשחק הוא משחק המבוסס על הבחירות שבוחר השחקן ועוסק במסע בזמן. Killing Floor 2 הוא כותר המציע, בנוסף לרצח זומבים עם חבריכם הטובים, הנאה מרובה למשחקים בו, עם מצבי משחק שונים, מביניהם מצב משחק בו ניתן לשחק בתור הזומבים בעצמם.

כרגע לא ידוע אם השמועות נכונות או לא ולכן נצטרך לחכות עד לסוף החודש להכרזה הרשמית של PlayStation. חשוב לזכור עד כה כי כמעט כל חודש מתפרסמות שמועות לא נכונות על משחקי ה-Plus ולכן אנו ממליצים לכם לא לצפות ליותר מדי.

אבל מה דעתכם? האם הפעם מדובר בשמועה נכונה? אם כן, האם אתם מרוצים מבחירת המשחקים? ספרו לנו בתגובות.

 

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה