בית / חדשות / חדשות מאירועים / ComputeX / Intel פותחת את Computex בפיצוץ עם סדרת מעבדים חדשה
Intel Logo Black and White

Intel פותחת את Computex בפיצוץ עם סדרת מעבדים חדשה

היום, Intel הכריזה על פיתוח של משפחת מעבדי ה-Core X, שכוללת את קו המוצרים החדש והמצופה ה-Core i9, שנחשב לקו מוצרים עוצמתי במיוחד (וכתבנו על ההדלפה שלו כאן).

גרגורי בריאנט, סגן נשיא תאגידי ומנהל כללי של קבוצת המחשוב ב-Intel ציין כי "משפחת מעבדי Core X-series מציעה שורה של חידושים המאפשרים את הביצועים הקיצוניים שאנו מספקים. ללא ספק, מדובר במעבד הדסקטופ העוצמתי ביותר שהושק אי פעם, ובראש קו המוצרים החדש ניצב מעבד ה-Intel Core i9 Extreme Edition – יחידת העיבוד הראשונה לשוק הצרכני המציעה 18 ליבות ו-36 תהליכונים. היא כוללת את יחידות העיבוד הראשונות של אינטל הפועלות בקצבי טרה-פלופ – עובדה הממחישה את היקף המחשוב הגולמי שעמו מעבדים אלה מסוגלים להתמודד. מעבד ה-Core i9 החדש מציע את רמת הביצועים הגבוהה ביותר עבור משחקים מתקדמים, יישומי מציאות מדומה ויצירת תוכן".Intel Core X

יתרה מכך, בריאנט דיבר גם על העתיד, שבו רחפנים וחפצים ממוחשבים אחרים יהיו חלק משגרת חיי היום-יום שלנו כבני אדם. הוא גם דיבר על השקת מערך שבבי x299, ועדכונים עם טכנולוגיית Turbo Max 3.0, שתוכל לזהות את 2 הליבות בעלות הביצועים הכי גבוהים ולנתב עומסי עבודה קריטיים אליהן, כדי שהביצועים של תהליכון יחיד או תהליכונים רבים יזנקו. הוא התגאה בכך ואמר: "האפשרויות שנוצרות הודות לרמת הביצועים הזו הן אינסופיות. יוצרי תוכן יכולים ליהנות מהפקת תמונה, קידוד וידיאו, הפקת קול וצפייה מוקדמת במהירות ובזמן אמת, כאשר כל אלה רצים במקביל ובאופן חלק כך שהיוצר מבזבז פחות זמן על המתנה ויכול להקדיש יותר זמן ליצירה. הגיימרים יכולים לשחק במשחקים האהובים עליהם ובה בעת להזרים, להקליט ולקודד את המשחק, לשתף אותו במדיה החברתית וכל זאת כשהם מוקפים במספר רב של מסכים המספקים חוויית 12K, תוך שימוש בעד ארבעה כרטיסי גרפיקה נפרדים".Intel X299

המנהל הבכיר ב-Intel גם הזכיר את הדור השמיני של משפחת מעבדי Intel Core, שאמור להביא לנו שיפור של יותר מ-30 אחוזים בביצועים מאשר Kaby Lake.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה