בית / חדשות / האם נחשף שם הדמות של Mads Mikkelsen במשחק Death Stranding?

האם נחשף שם הדמות של Mads Mikkelsen במשחק Death Stranding?

מפתח המשחקים האגדי הידאו קוג'ימה (Hideo Kojima), שהביא לנו את סדרת Metal Gear Solid עובד בימים אלה על המשחק הבא והמסתורי שלו Death Stranding. בין השחקנים שיגלמו את הדמויות במשחק יהיה גם מאדס מיקלסן (Mads Mikkelsen) הידוע בתור חניבעל לקטר מהסדרה "חניבעל" והנבל בסרט ג'יימס בונד "קזינו רויאל".

קוג'ימה ידוע בתור מפתח מסתורי שאוהב טוויסטים וסודות גם במשחקים שלו וגם בשלבים המובילים אליהם. לכן, לא מפתיע שכרגע עוד לא ידוע כמעט כלום על המשחק המתקרב. הטריילרים שהיו עד כה חשפו בעיקר אווירה מוזרה, אפלה ואולי אפילו טיפה לאבקרפטית אבל לא הרבה מעבר. למרות זאת, יכול להיות שהשבוע התגלה פרט חדש – שם הדמות שמיקלסן יגלם.

לאחר שבחודש ינואר שוחרר סרטון מאחורי הקלעים (ביפנית) על המשחק, התגלה אולי פרט מידע שהשתרבב לשם בטעות (אולי?). באחד הפריימים ניתן לראות את שם הקובץ המיוחס למודל הדמות של מיקלסן: \vasg\vasg\KJP\art\sheffieldJohn\04_neutral\geo\maya\export\eyes

משם הקובץ אפשר להסיק ששם הדמות הוא ג'ון (John). ולא, הוא כנראה לא יהיה ג'ון שפילד (Sheffield), כי החלק הזה בשם כנראה מתייחס לצילומים שערך קוג'ימה בשפילד, אנגליה, ולכך מתייחס שם התיקייה.

בין אם זה נכון או לא, תמיד מעניין לראות מה יצא מהראש המופרע למדי של קוג'ימה. המשחקים שלו תמיד מפתיעים, מוזרים ומעוררי מחשבה. וכשהוא משלב כוחות יחד עם שחקן נפלא כמו מיקלסן, באמת כדאי לעקוב ולצפות לתוצאה. ואם במקרה לא ראיתם את הסדרה חניבעל… ובכן, זה הזמן להשלים.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר תגובה