בית / חדשות / SanDisk ו-Western Digital מכריזות על כונני SSD חדשים
SanDisk

SanDisk ו-Western Digital מכריזות על כונני SSD חדשים

בהכרזה משותפת, SanDisk וחברת האם שלה Western Digital, הכריזו על כונני SSD חדשים עם טכנולוגיית NAND עם 64 שכבות, שמנצלים את טכנולוגיית ה-BiCS FLASH.

ה-Western Digital Blue 3e וה-SanDisk Ultra 3D מגיעים עם ביצועים זהים, כשהם מגיעים בנפחים שמתחילים ב-250 גיגה בייט ונגמרים ב-2 טרה בייט, כש-Western Digital מבטיחה מהירויות גבוהות, ושהביצועים לא יהיו כל כך שונים בין הדגמים. הכונן של Western Digital יהיה זמין גם בגרסאת M.2 וגם בגרסת SATA, בזמן שהכונן של חברת הבת המוכרת שלה יהיה זמין אך ורק בדגם המנצל כבלי SATA. עדיין אין מחירים רשמיים עבור הכוננים, אך כל שלושת כונני ה-250 גיגה בייט מגיעים במחיר של כ-100 דולרים עם אחריות ל-3 שנים, ואתם יכולים להיות בטוחים שזמינותם תהיה ברבעון השלישי של 2017.

ואם כבר בכונני SSD עסקינן, וודאי שתשמחו לדעת כי Crucial הציגה את ה-BX 300, המוצר החדש מקו המוצרים הזול והאמין שלה, כאשר הדגם הזה יגיע בנפח של עד ל-480 גיגה בייט. יתרה מכך, Micron הציגה את רכיב ה-3D NAND שלה, שאפשר למצוא אותו מספק בכמה מובנים. ואחרון, Toshiba הציגה גם היא כונן SSD חדש, שהפעם משתמש בתצורת M.2, ויגיע בנפחי אחסון של בין 256 גיגה בייט לטרה בייט אחד

התמונה באדיבות Tom's Hardware

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה