בית / חדשות / Pokken Tournament מגיע ל-Nintendo Switch

Pokken Tournament מגיע ל-Nintendo Switch

זה היה כמעט בלתי נמנע. ה-Nintendo Switch דורסת את השוק עם מכירות מטורפות כבר שלושה חודשים, ומכניסה ערימות של מזומנים לכיס של נינטנדו. וכשיש לחברה מוצר כל כך מצליח, היא בדרך כלל עולה על הגל שלו, ודואגת להמשיך את המומנטום. במקרה של נינטנדו, היה אפשר לצפות לגל משחקים ענקי שיגיע ב-E3 ויראה שלקונסולה יש עתיד מזהיר גם אחרי שכולם יסיימו לשחק ב-The Legend of Zelda החדש. אז למה לעזאזל אנחנו מקבלים רק את Pokken Tournament DX?

ה-Nintendo Direct ששודר ב-6 ליוני היה מוקדש כולו למותג של Pokemon. המעריצים ציפו להכרזות ענקיות, וקיוו בעיקר למשחק חדש בסדרה שיגיע ל-Switch, או לפחות לגרסה מיוחדת של משחקי Sun&Moon לקונסולה החדשה. מה שקיבלנו במקום זה את Pokken Tournament DX, גרסת ה-Switch המורחבת למשחק המכות שיצא ב-2015 לארקיידים וב-2016 לקונסולת ה-Wii U. זה נחמד, אבל זה אפילו לא קרוב לענות על ציפיות המעריצים. Pokken Tournament DX יתמוך במשחק מרובה משתתפים, וצפוי להגיע לחנויות ב-22 בספטמבר השנה.

במקביל, ואולי גם כדי לעצבן את הרכלנים שבאינטרנט (שמדברים כבר חודשים על Pokemon Stars), נינטנדו הכריזו על גרסאות חדשות ל-Pokemon Sun&Moon לקונסולת ה-3DS שיקראו Ultra Sun ו-Ultra Moon. המשחקים יציגו קווי עלילה חדשים/שונים במידה מסויימת מהמשחקים המקוריים ועוד כמה חידושים שלא נחשפו בשידור ה-Direct. משחקי ה-Ultra צפויים לצאת ב-17 בנובמבר השנה.

ולסיום, נינטנדו דאגו שלא נשכח שיש להם כמות אסטרונומית של משחקים נוסטלגיים שהם יכולים למכור לנו מחדש בידיעה מוחלטת שאנחנו נשלוף את הארנקים כמו ילדים טובים. לשם כך, הם מתכננים להוציא את Pokemon Gold&Silver לקונסולת ה-3DS באותו יום שיוצא Pokken – ה-22 לספטמבר. מי שלא זוכר, Gold&Silver הם משחקי הדור השני של פוקימון ונחשבים באופן כללי לאחד ממשחקי ההמשך הטובים ביותר אי פעם, ואולי גם למשחקי ה-Pokemon הטובים אי פעם. אין ספק שנינטנדו יודעים איך לחלוב מאיתנו כל דולר.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *