בית / חדשות / הפנתר השחור – טריילר ראשון לגיבור האפריקאי של Marvel

הפנתר השחור – טריילר ראשון לגיבור האפריקאי של Marvel

אחרי ציפיה ארוכה, הגיע סוף סוף הטריילר הראשון לסרט "הפנתר השחור"

כשהופיע בפעם הראשונה על מסכי הקולנוע בסרט "קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים", הפנתר השחור הדהים אותנו בכל סצנת אקשן בה השתתף וכאשר היה בלי חליפת הפנתר, צ'דוויק בוזמן נתן לנו את מלך וואקנדה שהכרנו שנים מדפי הקומיקס.

"קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים" הסתיים במדינה האפריקאית האגדית של המלך טצ'אלה וככל הנראה ההתחלה לסרטו של הפנתר השחור בכבודו ובעצמו. מאז קיבלנו רק פרטים מינורים על הסרט, תאריכי צילומים, תקציר העלילה ותמונות הפקה. כעת אנחנו מקבלים סוף סוף את הטריילר הראשון לסרט "הפנתר השחור".

הטריילר נראה פשוט מדהים, Marvel השקיעו הרבה זמן וכסף בסרט החדש ורואים את זה במלואו פה. כל האפקטים והתלבושות נראים ממש מושקעים, ולמרות שאנחנו לא מקבלים הרבה מהעלילה של הסרט, אפשר לראות שמצפה לנו סרט מסעיר עם הרבה קונפליקטים ביבשת אפריקה.

אנחנו רואים בטריילר את אנדי סירקיס כהנבל קלו שהופיע ב"הנוקמים: עידן אולטרון" ונראה שיהיה לו חלק משמעותי בעלילה פה, ובנוסף אפשר לראות את דמותו של מייקל ב. ג'ורדן ("קריד"), קילומונגר, האויב המושבע של טצ'אלה שרוצה נקמה ואת כס המלכות של וואקנדה, ואנחנו חייבים להגיד שדי אהבנו את העיצוב של הדמות.

הפנתר השחור נראה כמו סרט שהולך לתת כבוד למלך האפריקאי האגדי מהקומיקס של Marvel ולספק לנו את אחד מסרטי האקשן הטובים של הסטודיו ב-16 בפברואר בשנה הבאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה