בית / חדשות / אגדות המחר – Vixen חוזרת בעונה 3 יחד עם דמות חדשה

אגדות המחר – Vixen חוזרת בעונה 3 יחד עם דמות חדשה

הגיבורה Vixen תשתתף בעונה הבאה של “אגדות המחר” ולצידה גיבורה חדשה

אחרי שראינו את התקציר לעונה הבאה של “אגדות המחר”, הדבר הראשון שחשדנו בו הוא חוסר האיזכור לגיבורת העונה השנייה Vixen, שהוכיחה שמגיע לה להיות כחלק מצוות ה-Waverider והחליטה להשאר עם הצוות ואהובה החדש נייט בפרק האחרון של העונה. אבל כעת נראה שהיא מאושרת לעונה השלישית של הסדרה ובנוסף, מצטרפת דמות חדשה לצוות.

הדמות החדשה היא Zari Adrianna Tomaz, מומחית מחשבים שלא יודעת על כוח מסתורי שנעול בקמע שלה, ותשחק אותה Tala Ashe. היא דמות שבמקור הופיעה בדפי הקומיקס מחוץ לחברת DC, אלא בקומיקס The Secrets of Isis שיצא בשנות ה-70. האיתחול האחרון של הדמות ראה אותה מקבלת כוחות על מקמע בשם The Amulet of Isis, אותו קיבל מבלאק אדם ושאזאם. הנה תיאור מלא של הדמות בסדרה:

דמותה של Ashe מתוארת בתור אישה מוסלמית-אמריקאית מהשנה 2030 שחיה בעולם מסובך: “טכנולוגיה הביאה הרבה שינוי לעתיד שלה – רק חבל שהטבע האנושי לא עמד בקצב. פחד, דעות קדומות וחוסר איכפתיות לכדור הארץ גרמו ל-Zari להפוך להאקרית מומחית. חנונית מחשבים עם גישה תחרותית. אישה שחיה חיים כפולים ולא קולטת שהיא מחביאה סוד, כוחות חבויים ממקור עתיק ומיסטי.”

ציטוט מהלינק הבא.

חוץ מהעובדה שזה נהדר לראות דמויות נוספות מהיקום של DC מופיעות בסדרות של ה-CW, זה נהדר לראות את Vixen חוזרת לעונה נוספת של קרבות בזרם הזמן, היא הייתה אחת הדמויות החזקות בעונה הקודמת.

Mandatory Credit: Photo by Jonathan Hordle/REX/Shutterstock (4857139bj)
Maisie Richardson-Sellers
Ralph Lauren Wimbledon cocktail party, London, Britain – 22 Jun 2015

Ashe בהחלט נשמעת כמו דמות מעניינת שתוסיף הרבה דינמיקה חדש לצוות- חוץ מהעובדה שזה אישה נוספת על החללית, אבל היא מחזיקה בשרשרת מיסטית עם כוחות מיסתוריים, דבר שיתקשר בצורה מסוימת לקמע של Vixen שמאפשר לה לקבל את היכולות של חיות הטבע.

בכל מקרה זה נהדר להמשיך לראות את היקום של ה-CW מתרחב עוד ועוד עם דמויות נוספות מדפי הקומיקס של DC ואנחנו כבר מתים לראות איך לעזאזל הצוות יצליחו לתקן את הבלאגן שהם עשו בזרם הזמן כשהם יחזרו לעונה שלישית באוקטובר.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *