בית / חדשות / ARK: Survival Evolved יושק ב-8 באוגוסט

ARK: Survival Evolved יושק ב-8 באוגוסט

ARK: Survival Evolved יושק ב-8 באוגוסט בשלוש מהדורות שונות

חברת Studio Wildcard הכריזה על תאריך היציאה של משחק הפעולה-הישרדות, ARK: Survival Evolved. המשחק יגיע לקונסולות ה-Xbox One , ה-Playstation 4 והמחשב האישי ב-8 באוגוסט. המשחק יקבל עדכון משמעותי לרגל השקת קונסולת ה-Xbox One X ב-7 בנובמבר. המשחק זמין כבר עכשיו בגישה מוקדמת לכל הקונסולות ולמחשב האישי.

המשחק יגיע לחנויות בשלוש מהדורות. המהדורה הרגילה תעלה כ-60$ ותכיל עותק של המשחק. המהדורה השנייה, Explorer’s Edition, תכיל עותק של המשחק ואת חבילות ההרחבה של המשחק ומחירה יעמוד על כ-100$. חבילת ההרחבה הראשונה, Scorched Earth, זמינה כבר עכשיו במסגרת גישה מוקדמת לקונסולות ולמחשב האישי. המשחק צפוי לקבל שתי חבילות הרחבה נוספות במהלך שנת 2018. המהדורה השלישית,  ,Limited Collector’s Edition תכיל עותק של המשחק, את כל חבילות ההרחבה, חוברת המכילה תמונות ופרטים על כל אחת מהמפלצות במשחק, מפת בד של עולם המשחק, פסקול המשחק ופוסטר של כל חברי צוות הפיתוח של המשחק.

כמו כן הכריזה החברה על תכנית חדשה שמטרתה לתמוך באנשים שיוצרים מודים למשחק. מפתחי המודים שיבחרו על ידי התוכנית יקבלו תמיכה כספית ותכנית מהחברה. המוד הראשון שיקח חלק בתכנית, Ragnarok, זמין כבר עכשיו להורדה בחינם דרך Steam. החברה שחררה טריילר המציג משחקיות מהמוד החדש.

המוד החדש מוסיף מפה בגודל 144 קמ"ר למשחק. המפה תכיל הר געש פעיל, מבוכים חדשים ובוסים חדשים.

מה דעתכם על המוד החדש? מתרגשים לקראת יציאת המשחק? ספרו לנו הכל בתגובות למטה.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 22. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות ובקשות בסקייפ kfirosi13 או במייל [email protected]

השאר תגובה