בית / חדשות / חרב האור האגדית של לוק סקייווקר מוצעת למכירה פומבית

חרב האור האגדית של לוק סקייווקר מוצעת למכירה פומבית

מעריצים של כותר המדע בדיוני הכי גדול בכל הזמנים יוכלו לקנות את חרב האור של לוק סקייווקר

מלחמת הכוכבים עד היום נחשבת לאחת מסדרות הסרטים הכי פופולאריות בהיסטוריית הקולנוע. הכותר הדהים את כל העולם ועזר להגדיר את תעשיית הסרטים של היום. בנוסף, מלחמת הכוכבים נתן לנו את אחד מגיבורי המדע בדיוני הכי אהובים בהיסטוריה, לוק סקייווקר.

סקייווקר הצעיר קיבל את החרב אור שלו בפעם הראשונה בסרט "מלחמת הכוכבים: תקווה חדשה" משנת 1977, שם קיבל את החרב מאובי-ואן קנובי שאמר שהחרב הייתה שייכת לאביו. החרב אור נשארה עם לוק עד הסוף של "מלחמת הכוכבים: האמפריה מכה שנית", שם איבד את החרב יחד עם ידו, עד שנמצאה שוב ב"מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר".

חרב האור של לוק היא החרב אור הראשונה שאי פעם נראתה על מסך הקולנוע ועד היום היא אייקון של עולם המדע בדיוני. אז היום, אייקון זה עומד למכירה פומבית. האביזר שהבמאי ג'ורג' לוקאס השתמש בשני הסרטים הראשונים של הכותר כעת מוצע למכירה פומבית שתערך ב-26 עד ה-28 ביוני בלוס אנג'לס.

החפץ היה בבעלותו של המפיק Gary Kurtz לאורך מספר עשורים וכעת הוא נפרד ממנו אבל עם מחיר התחלתי גבוה של בין 150 ל-250 אלף דולר, והפריט כמובן יימכר ביותר מזה, בעיקר אחרי שחרב האור של לוק מהסרט שובו של הג'די נמכרה ב-240 אלף דולר לפני מספר חודשים.

זה בטוח פריט אספנות אגדי שכל מעריץ של מלחמת הכוכבים היה מת באוסף שלו ואחד מהאביזרים הכי חשובים בהיסטוריית הקולנוע. בהצלחה לכל מציעי המחיר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה